Finanses

Reģionālā investīciju banka dibina jaunu uzņēmumu

Žanete Hāka, 29.08.2016

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Pagājušajā nedēļā Uzņēmumu reģistrā ierakstīts 209 jauns subjekts, kas ir par 8 subjektiem mazāk nekā pirms nedēļas, liecina UR dati.

Biedrību un nodibinājumu reģistrā tika reģistrēti 21 subjekts. No kopējā skaita visvairāk jeb 200 bija sabiedrības ar ierobežotu atbildību un 8 individuālie komersanti.

Lielākais reģistrētais uzņēmums aizvadītajā nedēļā bijis SIA Grunewald Residence ar 6,6 miljonu eiro pamatkapitālu. Kompānijas juridiskā adrese ir Rīga, Jura Alunāna iela 2, bet vienīgais valdes loceklis – Edgars Vadzītis. Uzņēmuma vienīgais īpašnieks ir Reģionālā investīciju banka.

Otrs lielākais uzņēmums, vērtējot pēc pamatkapitāla, bijusi SIA Jaunā Teika Ausma ar 5,2 miljonu eiro pamatkapitālu. Kompānijas juridiskā adrese ir Rīga, Ropažu iela 10 k-1 - 1, bet vienīgais valdes loceklis – Andrejs Martinovs.

Savukārt trešajā vietā ierindojas SIA BON Invest ar 840 tūkstošiem eiro. Uzņēmuma juridiskā adrese ir Rīga, Baltā iela 1B , bet vienīgais valdes loceklis – Lietuvas pilsonis Dainis Liuļus.

Starp lielākajiem aizvadītajā nedēļā reģistrētajiem uzņēmumiem bijusi AS SC Grupa ar 600 tūkstošu eiro pamatkapitālu un SIA Bluecrest ARI ar 305,9 tūkstošu eiro pamatkapitālu.

Pagājušajā nedēļā likvidēti 185 subjekti, kas ir par 16 subjektiem vairāk nekā pirms nedēļas.

Komentāri

Pievienot komentāru