Reģistrē izmaiņas Latvijas Kuģniecībai padomē un valdē

Autors: Ieva Mārtiņa
2010. gada 21. decembris plkst. 16:57

Uzņēmumu reģistrs reģistrējis Ventspils naftas iniciētās izmaiņas Latvijas kuģniecības padomē un valdē.

Ja šis Uzņēmumu reģistra (UR) lēmums netiks pārsūdzēts (to var izdarīt mēneša laikā), tad, saskaņā ar UR sniegto informāciju, no Latvijas kuģniecības (LK) padomes priekšsēdētāja amata atbrīvots Māris Gailis, bet no padomes locekļu amatiem - Kārlis Boldiševics, Miks Ekbaums, Volodimirs Koškuls (Volodymyr Koshkul), Guntis Ločmelis, Olga Pētersone, Uldis Pumpurs, Vladimirs Solomatins, Ansis Sormulis, Normunds Staņēvičs, Andris Vilcmeiers, kā arī Svens Zālītis.

Savukārt padomes priekšsēdētāja amatā iecelts Saimons Bodijs (Simon Boddy), viņa vietnieka amatā - Mihails Dvoraks (Mikhail Dvorak), bet padomes locekļu amatos - Džaveds Ahmeds (Javed Ahmed), Vladimirs Egers (Vladimir Egger), Kristofs Teofanis Macaks (Christophe Theophanis Matsacos), Marks Morels-Vērs (Mark Morrell Ware) un Rubils Jilmazs (Rubil Yilmaz).

Jau vēstīts, ka 17.decembrī, lai arī LK valdes pēkšņi lēma atcelt sapulci, tomēr lielākie akcionāri, tajā skaitā Ventspils nafta (VN) to noturēja. Visus, pēc skaita nepilnajā padomē ievēlētos padomes locekļus izvirzīja VN. Saskaņā ar ar LK akcionāru sapulci, ar kuru tika izteikta neuzticība LK valdes locekļiem, no LK valdes priekšsēdētāja amata atcelts Imants Sarmulis, bet no valdes locekļu amatiem - Edvīns Bērziņš, Andris Linužs un Pāvels Semenjuta (Pavel Semenyuta). Kompānijas valdē iecelts Mihaels Mains Kings (Michael Main King) un Ešlijs Nīls (Ashley John Neale).