Reģistrē izmaiņas lidostas Rīga valdē

2013. gada 07. marts plkst. 10:22
Autors: Gunta Kursiša
Dalies ar šo rakstu

Valsts a/s Starptautiskā lidosta Rīga valdē reģistrētas izmaiņas, to pametot līdzšinējam valdes loceklim, satiksmes ministra padomniekam Kasparam Ozoliņam, liecina Lursoft dati.

Viņa vietā pašlaik nav izvēlēts cits valdes loceklis, un lidostas valdē darbojas Agris Balodis, Andis Damlics, Ilona Līce un valdes priekšsēdētājs Aldis Mūrnieks.

Jau šā gada janvāra beigās tapa zināms, ka K. Ozoliņš grasās pamest valsts a/s Starptautiskā lidosta Rīga valdi, lai sāktu pildīt valsts a/s Latvijas dzelzceļš (LDz) viceprezidenta mata pienākumus. Kā galveno iemeslu amata maiņai Satiksmes ministra biroja vadītājs Aivis Freidenfelds minēja K. Ozoliņa «veiksmīgo pieredzi lidostā Rīga, risinot problēmas ap sarežģīto un vērienīgo Rīgas lidostas infrastruktūras projektu ar Kohēzijas fonda finansējuma piesaisti, un veiksmīgi uzsākot šī projekta realizāciju».

Toreizējais Satiksmes ministrijas valsts sekretārs Anrijs Matīss norādīja, ka K. Ozoliņš lūdzis atļauju savienot ministra padomnieka un LDz viceprezidenta amatus, un viņam šāda atļauja arī ir dota.

Iepriekš ministra padomnieks K. Ozoliņš tika minēts arī kā potenciālais jaunais satiksmes ministra kandidāts.

Valsts a/s Starptautiskā lidosta Rīga 2011. gadā apgrozīja 23,4 milj. Ls, kas ļāva uzņēmam Latvijas lielāko kompāniju TOP 500 ierindoties 182. vietā. Lidostas peļņa aizpērn veidoja 410 tūkstoti Ls.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām