Būve

RE&RE strādājusi ar peļņu

Ingrīda Drazdovska, 24.01.2011

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Pievienot komentāru

2010. gadā būvkompānijai RE&RE ir izdevies saglabāt rentalibitātes rādītājus kā pirms gada.

Pavisam precīzi datu vēl nav, taču RE&RE rēķina, ka konsolidētais apgrozījums kompānijai 2010. Gadā varētu būt bijis ap 30 milj. latu. Pēc DB veidotā TOP 500 datiem, būvuzņēmuma apgrozījums 2009. gadā bija 39.73 milj. latu, peļņa 6.13 milj. latu, bet rentabilitāte - 15.42%. Konsolidētais RE&RE apgrozījums, pēc TOP 500 datiem, savukārt bijis 40.76 milj. latu.

RE&RE vadība apgalvo, ka uzņēmums ir saglabājis savas pozīcijas un piedzīvojis mazāku apgrozījuma kritumu, nekā visa nozare.

2010. gadā ir nācies strādāt sīvas konkurences apstākļos, bet savlaicīgi viktā stratēģiska plānošana, kvalitatīvi pakalpojumie, ir nodrošinājusi, ka iepriekšējais gads ir bijis uzņēmumam veiksmīgs, sacīja uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Ainārs Pauniņš, piebilstot, ka labs rādītājs ir tas, ka rentabilitāte nav samazinājusies.

Uzņēmums pērn strādāja ar peļņu, un nav praktizējis nozari graujošu dempinga pakalpojumu cenu politiku.

Pagājušajā gadā RE&RE pabeidza darbus Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātrī, turpināja restaurācijas darbus Cēsu Jaunajā pilī un bijušajā Rīgas Fondu biržas ēkā. Uzņēmums nostiprināja restaurācijas nodaļu, un pagājušajā gadā desmit RE&RE restauratori saņēma Latvijas Restauratoru biedrības Restauratoru apliecības.

Pērn uzņēmums nodeva ekspluatācijā tirdzniecības centru Galleria Riga ar pazemes stāvvietām, Ādažu Kultūrizglītības centru. Sākts un šogad turpināsies darbs pie Homburg grupas investīciju projekta Priedaines ielā pirmās kārtas - autostāvvietas un tirdzniecības centra - būves. Tāpat darbs līgumsabiedrības ietvaros būs arī Latvijas Nacionālās bibliotēkas objektā.

2010. gada nogalē RE&RE ielika pamatakmeni Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centram Caran d’Ache, kuru paredzēts nodot ekspluatācijā šī gada rudenī. Nopērkot uzņēmumu Latvijas ceļu būve, RE&RE pavēra iespējas strādāt pie Atbrīvošanas alejas būvniecības projekta Rēzeknē, kas nozīmīguma ziņā būtu salīdzināms ar Brīvības ielas rekonstrukciju Rīgā.

«Šajā gadā būvniecības nozarē īpašu izaugsmi neprognozējam. Uzskatām, ka tirgū saglabāsies uzņēmumi, kuri ir spējuši saglabāt savu kapacitāti un profesionalitāti līdz šim, tāpat arī pieaugs pieprasījums pēc augstu kvalificētu darbinieku resursiem,» uzskata Ainārs Pauniņš.