Restrukturizēti lielākie ierobežotie noguldījumi Parex bankā 205 milj. eiro apmērā

2010. gada 29. jūlijs plkst. 9:42
Autors: Sanita Igaune
Sadaļa: Bankas
Dalies ar šo rakstu

Tuvojoties 1. augustā paredzētajai Parex bankas sadalīšanai, kad darbu uzsāks jaunā banka Citadele, restrukturizēti klientu noguldījumi Parex bankā, kuriem bija saistoši FKTK noteiktie saistību izpildes ierobežojumi 205 milj. eiro apmērā.

Noguldījumu restrukturizācijas pabeigšana ļaus bankai Citadele uzsākt darbību bez jebkādiem ierobežojumiem, DB informēja Parex bankas Korporatīvo komunikāciju daļas vadītāja Indra Zinkeviča.

205 miljoni eiro klientu noguldījumu, uz kuriem Parex bankā attiecās FKTK noteiktie ierobežojumi, ar noguldītāju piekrišanu ir restrukturizēti eiroobligācijās ar dzēšanas termiņu 2012. gada 15. februāris vai termiņdepozītos ar atmaksas termiņu divi gadi.

Šogad 15. februārī un 28. jūnijā Parex banka veica divus vērtspapīru emisijas laidienus, izlaižot eiroobligācijas 29,3 milj. eiro apjomā. Pirmajā laidienā tika emitētas obligācijas 17,68 milj. eiro apjomā, bet otrajā laidienā – 11,6 milj. eiro apmērā. Emitēto eiroobligāciju kupona likme ir 5% gadā.

Šobrīd bankas 76,6% akciju īpašnieks ir Privatizācijas aģentūra, bet 19,7% - Eiropas Rekonstrukcijas un attīstības banka no visām bankas akcijām, pārējās akcijas pieder mazākuma akcionāriem.

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārds

Populārākās ziņas

Nepalaid garām