Rēzeknes speciālās ekonomiskās zonas uzņēmums ieguldīs trīs miljonus saplākšņu ceha attīstībā

2012. gada 27. jūlijs plkst. 13:49
Autors: Gunta Kursiša
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

Rēzeknes speciālās ekonomiskās zonas (SEZ) SIA Verems noslēdzis vairāk nekā 3,1 milj. Ls apjomīgu iepirkumu, kas paredz dažādu iekārtu piegādi un uzstādīšanu Verems rūpnīcas lielformāta saplākšņu cehā, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) mājas lapā.

Paredzēts, ka Rēzeknes novada uzņēmumam iepirkuma ietvaros tiks piegādāta un uzstādīta saplākšņu laminēšanas prese un saplākšņu piezāģēšanas zāģis. Izsludinātajā konkursā savu piedāvājumu iesniedza tikai viens pretendents, kas arī kļuva par uzvarētāju – Rīgā bāzētā SIA Castor Construction.

Kā liecina informācija Lursoft, Castor Construction nodarbojas ar citur neklasificētu inženierbūvniecību, būvniecības projektu izstrādāšanu un dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecību. Uzņēmums dibināts 2007. gadā.

Vērtējot pēc 2010. gada apgrozījuma, Verems bija 297. lielākais Latvijas uzņēmums. 2010. gadā Verems apgrozīja 12,55 milj. Ls un nopelnīja 240 tūkst. Ls.

Rēzeknes speciālā ekonomiskā zona izveidota 1997. gadā, un tajā reģistrētās komercsabiedrības var saņemt gan tiešās nodokļu atlaides (nekustamā īpašuma nodoklis, uzņēmumu ienākuma nodoklis), gan arī netiešo nodokļu atvieglojumus, veidojot Rēzeknes speciālās ekonomiskās zonas teritorijā brīvās zonas, kā arī veicot ieguldījumus.

RSEZ patlaban darbojas 13 komersanti – a/s RSEZ Rebir, SIA RSEZ Verems, a/s RSEZ Rēzeknes Dzirnavnieks, SIA RSEZ Magistr-Fiskevegn Group.MFG, SIA RSEZ DFD, SIA RSEZ Rigamet, SIA RSEZX EsJu, SIA RSEZ MB Properties, SIA RSEZ NewFuels, SIA RSEZ Redius, SIA RSEZ FMCC Europe, SIA RSEZ Leax Rēzekne un SIA RSEZ Germas Haus.

Dalies ar šo rakstu