Rīgā atklāj nelegālu cigarešu ražotni

2011. gada 15. marts plkst. 14:27
Sadaļa: Citas ziņas
Dalies ar šo rakstu

Valsts policijas Rīgā kādā Juglas privātmājā atklājusi nelegālu cigarešu ražotni, kurā atklātas jaudīgas cigarešu ražošanas iekārtas, liels daudzums tabakas un citas cigarešu izgatavošanai nepieciešamās izejvielas.

Notikuma vietā policisti atsavinājuši vairāk nekā divas pilnas koka kastes ar jau gatavām cigaretēm, vienu kartona kasti ar baltas krāsas cigarešu filtriem, septiņus maisus un vienu kartona kasti ar tabakai līdzīgu vielu, kā arī ražošanas iekārtu, kas domāta cigarešu izgatavošanai.

Izmeklēšanā noskaidrots, ka likumpārkāpēji bija sākuši ražot Jin Ling markas cigaretes, bet pagaidām nav zināms, vai tās arī tikušas realizētas. Tāpat arī vēl nav zināms, cik ilgi ražotne darbojusies, bet ir aizdomas, ka aptuveni trīs mēnešus.

Policijas darbinieki kopumā aizturēja sešus vīriešus, no kuriem pieci ir Latvijas, bet viens Lietuvas pilsonis.

Trīs no aizturētajiem vīriešiem arī agrāk bija nonākuši policijas redzeslokā, viens no tiem –par nelikumīgām darbībām ar akcīzes precēm. Aizdomās turētajam Lietuvas pilsonim tiesa piemēroja drošības līdzekli – apcietinājumu, pārējiem piemērots drošības līdzeklis, kas nav saistīts ar brīvības atņemšanu. Pašlaik kriminālprocesā turpinās pirmstiesas izmeklēšana.
 

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām