Būve

Rīgā būvēs ceturto Prisma hipermārketu

Andra Briekmane, 12.01.2011

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

AS Prisma Latvija, korporācijas SOK filiāle Latvijā, parakstījusi vienošanos par ceturtā Prisma hipermārketa būvniecību Rīgā. Lielveikalu paredzēts atklāt 2012. gada vasarā Pļavniekos.

Hipermārketam tiks celta jauna ēka, kurā paredzēts izvietot arī citus veikalus. Projekta attīstītājs ir VCA Baltic Retail, Somijā bāzētā nekustāmo īpašumu investīciju uzņēmums. Somijas – Latvijas kopuzņēmums SIA Castor Construction company ir atbildīgs par tirdzniecības centra dizainu un konstruēšanu, ko uzrauga SIA Projekti Insener.

Tirdzniecības centra kopējā platība būs 11,500 m ². Paredzēts izveidot arī klientu autostāvvietu ar gandrīz 700 vietām.

Pašlaik Rīgā ir divi Prisma hipermārketi. Trešo lielveikalu paredzēts atklāt 2011. gada vasarā. Tuvākajos gados plānot atvērt vēl vairākus Prisma veikalus Rīgā.

Tirdzniecības centru attīstītājs VCA Baltic Retail ir nekustāmo īpašumu investīciju uzņēmums, kas dibināts 2010. gada vasarā investīcijām komercīpašumos Baltijas valstīs. VCA Baltic Retail ir daļa no uzņēmuma Vicus Group, kas darbojas Baltijas valstīs, Krievijā un Ukrainā. Vicus ir īpašnieks arī 2010. gada oktobrī atklātajam Prisma hipermārketam Narvā, Igaunijā.

Komentāri

Pievienot komentāru