Auto

Rīgā centrā pulcējas Gumball 3000 dalībnieki

LETA, 21.05.2013

Dāvida Lēvalda foto

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Pievienot komentāru

Rīgā ieradušies Gumball 3000 dzīvesstila rallija dalībnieki, kuri īpaši šim pasākumam pielāgotas automašīnas plašākai apskatei izvietojuši uz Elizabetes ielas.

Automašīnas novietotas Elizabetes ielas posmā no Brīvības ielas līdz Krišjāņa Barona ielai.

Patlaban zināms, ka oficiālajā Gumball 3000 izklaides pasākumā klubā Coyote uzstāsies viens no rallija dalībniekiem - amerikāņu reperis Xzibit.

Dzīvesstila rallijs Gumball 3000 šogad svin 15 gadu jubileju, un plašākai sabiedrībai tas pazīstams ar ekskluzīvām automašīnām, izsmalcinātām un neprātīgām ballītēm un pasaules līmeņa slavenībām, kuras ik gadu apvienojas un dodas septiņu dienu tūrē, mērojot 3000 jūdzes pa īpaši izvēlētu maršrutu, kurā šogad ietilpst arī Rīga.

Šogad Gumball 3000 tūre vedīs pa Eiropu, un viens no tās galvenajiem pieturas punktiem būs arī Rīgā, tādējādi ļaujot rīdziniekiem un pilsētas viesiem klātienē iepazīt vairāk nekā 100 ekskluzīvas automašīnas un ievērojamus rallija dalībniekus, kuru vidū ir gan slavenības, gan monarhiju pārstāvji, gan miljonāri. Līdz šim rallijā piedalījušās tādas zvaigznes kā dīdžejs Deivids Gueta, reperis Snoop Dogg, aktrise Derila Hanna un citi, bet šogad savu dalību ir apstiprinājusi televīzijas zvaigzne Deivids Haselhofs, dziedātāja un aktrise Eve, skeitbordists Tonijs Hauks, amerikāņu reperis Xzibit un daudzi citi.

Rīgā varēs redzēt Ferrari, Lamborghini, Rolls Royce, Bently, Jaguar, Aston Martin, Buggati Veyron, kā arī daudzas citas īpaši šim pasākumam pielāgotas mašīnas.

Oficiālie pasākuma izklaides sarīkojumi Rīgā notiks restorānā Bibliotēka N°1 un klubā Coyote Fly.