Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Klusajā centrā Rīgā, Andreja Pumpura ielā atklāts jauns itāļu restorāns La Piazza.

Tulkojumā no itāļu valodas tā nosaukums ir Laukums, raisot asociācijas ar Itālijas pilsētu rosīgo atmosfēru.

Restorāna ēdienkarte aptver dažādus Itālijas reģionus, bet ēdienu pagatavošanā tiekot izmantoti autentiski produkti.

La Piazza saimnieki ir restorāna Portofino komanda. «Vienmēr zinājām, ka Portofino pievienosies vēl kāds restorāns,» stāsta restorāna direktore Jūlija Gareva.

110 kvadrātmetrus lielā restorānā iekšienē ir 62 sēdvietas, ko papildina 44 sēdvietas vasaras terasē. Mēbeles un priekšmeti tapuši pēc mākslinieka Vadima Bankina skicēm.

Komentāri

Pievienot komentāru

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Vētrās un lietusgāzēs Itālijā dzīvību zaudējuši vēl trīs cilvēki, līdz ar to kopējais bojāgājušo skaits stihijā, kas daudzviet valstī plosās kopš svētdienas, pieaudzis līdz deviņiem, otrdien vēsta ziņu aģentūra ANSA.

Dienvidtirolē glābšanas operācijas gaitā dzīvību zaudējis ugunsdzēsējs, bet kaimiņu provincē Trentīno dzīvību zaudējusi kāda sieviete.

Ugunsdzēsējs zaudējis dzīvību, kad viņam uzgāzies koks, savukārt sievietes līķi glābēji izcēla no zemes nogruvuma, kas izpostījis viņas māju.

Kāds kaitotājs gājis bojā Adrijas jūrā netālu no Rimini, kad spēcīgie vēji triekuši viņu pret klintīm.

Vētru dēļ Ligūrijā slēgta Dženovas lidosta, turklāt stihijas dēļ traucēta piekļuve kūrortam Portofīno, kas tagad nošķirts no pārējā reģiona.

Desmiti tūkstoši mājsaimniecību Ziemeļitālijā palikuši bez elektrības. Īstenojot piesardzības pasākumus, vairākās pilsētās, arī Romā, Neapolē un Venēcijā, slēgtas skolas.

Komentāri

Pievienot komentāru