Riga Food apmeklētāju skaits audzis par 6 %

2011. gada 14. septembris plkst. 13:47
Sadaļa: Pārtika
Dalies ar šo rakstu

Šogad starptautisko izstādi Riga Food apmeklējuši par 6 % vairāk cilvēku, nekā pērn.

Par to liecina Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrības BT 1 sniegtā informācija. Izstādi šogad apmeklēja 35 010 interesenti.

Izstādes projekta vadītājs Rolands Nežborts ir gandarīts gan par izstādes apjoma pieaugumu, gan izstādes attīstību un atzinīgi novērtē izstādes dalībnieku veikumu: «Salīdzinot ar pagājušo gadu, izstādes dalībnieku skaits šogad pieaudzis par 8%, apmeklētāju – par aptuveni 6%. Tā ir laba zīme, ka nozare attīstās. Esmu saņēmis neskaitāmus apliecinājumus no dalībniekiem, ka izstādē iegūti jauni sadarbības partneri, plānoti jauni kopprojekti un iegūtas produktu attīstībai ļoti noderīgas atsauksmes no klientiem. Liela daļa izstādes dalībnieku gan no Latvijas, gan ārvalstīm jau pieteikušies dalībai 2012. gada izstādē, turklāt ar plašākiem stendiem, un tas ir lielisks apliecinājums izstādes pozitīvajam rezultātam.»

Izstādē Riga Food 2011 piedalījās 582 kompānijas, no kurām 47% jeb 275 bija Latvijas ražotāji, 171 jeb 30% dalībnieki bija ārvalstu firmas, bet pārējie 136 jeb 23% bija importētāji no Latvijas. Izstāde šogad pulcēja 582 dalībniekus no 40 valstīm un tajā bija arī 12 valstu nacionālie kopstendi.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām