Rīgā gaidāms Eiropas mēroga tehnoloģiju pasākums

2013. gada 31. jūlijs plkst. 10:47
Autors: Gunta Kursiša
Sadaļa: Tehnoloģijas
Dalies ar šo rakstu

Rīgā norisināsies Eiropas un Baltijas reģiona tehnoloģiju nozares uzņēmumu pasākums Pioneers Unplugged, kurš tiek rīkots, lai neformālā atmosfērā ārvalstu tehnoloģiju uzņēmumi varētu iepazīt Latvijas tehnoloģiju nozari un sniegt iedvesmu vietējiem iesācējuzņēmumiem.

Pasākums notiks 18. septembrī, un to organizē datu vizualizācijas uzņēmums Infogram, tehnoloģiju inkubators TechHub Riga, pasākuma Garage 48 rīkotāji un sociālā tīkla Forsquare iniciatīvas vēstnieks Mareks Matisons.

Pioneers Unplugged Riga tiek dēvēts par satelītpasākumu vienai no Eiropas nozīmīgākajām nākotnes tehnoloģiju konferencēm Pioneers Festival, kas norisinās trīs gadus. Pioneers Festival pasākumā tiekas Eiropā vadošo tehnoloģiju uzņēmumu pārstāvji, lai izglītotos, izklaidētos un iedvesmotos, skaidro Poineers Unplugged Riga organizētāji. Infogram līdzdibinātājs Uldis Leiterts norāda, ka pasākumu atbalstīs Microsoft Latvia.

Tāpat pasākumā uzstāsies prezentāciju programmas Prezi idejas autors un līdzdibinātājs Ādams Somlai Fišers (Adam Somlai-Fischer). Otrs pasākuma viesis, kurš sniegs prezentāciju, netiek atklāts, taču zināms, ka uz skatuves kāps arī viens konkursā izvēlēts jauna Latvijas tehnoloģiju uzņēmuma pārstāvis. Kopumā pasākumā piedalīsies 60 – 100 konkursā atlasīti pārstāvji. Pieteikties pasākumam tiek aicināti blogeri, jaunu uzņēmumu dibinātāji un tehnoloģiju investori, un to var izdarīt līdz pirmajam augustam Pioneers Unplugged Riga interneta vietnē.

Dalies ar šo rakstu