Rīgā uzsāks dzīvojamo māju jumtu renovācijas darbus

2011. gada 10. oktobris plkst. 14:07
Dalies ar šo rakstu

Šobrīd apzinātas vairāk nekā simts ēkas, kurām jumta nomaiņa nepieciešama maksimāli īsos termiņos, norāda SIA Rīgas namu pārvaldnieks (RNP) valdes priekšsēdētājs Ervins Straupe.

Viņš arī piebilst: «Ceru, ka daļu no šiem jumtiem spēsim renovēt vēl pirms ziemas sākuma, lai samazinātu jau nākamās ziemas potenciālo sniega un ledus ietekmi uz ēkas tehnisko stāvokli. Nenoliedzami, mūsu darba grafiku ietekmēs dzīvokļu īpašnieku pieņemtie lēmumi.»

Pēc uzņēmuma tehnisko darbinieku vērtējuma, tuvākajā laikā jumta maiņa nepieciešama vismaz 300 ēkām.

DB jau rakstīja, ka trīs gadu laikā tiks nomainīti jumti vairākiem simtiem ēku un šiem mērķiem atvēlēti 7,8 milj. Ls. Iepirkuma konkursā par uzvarētājiem tika atzīti uzņēmumi SIA DML Būve, PS Uni Būve un SIA Laguta. Līgums tiks slēgts uz trim gadiem.

Noslēdzot vienošanās, tiks veikti jumtu remonta darbi pēc RNP pasūtījuma, uzņēmuma noteiktajā laikā, vietā un apjomā. Attiecīgo darbu cena tiks noteikta saskaņā ar komersanta piedāvājumu par konkrētajā objektā veicamajiem remonta darbiem.

Jāpiebilst, ka iepirkuma sludinājumā tika pieminēti 4,8 tūkst. māju, tas gan nenozīmē māju jumtu nomaiņu masveidā, iepriekš DB skaidroja RNP preses sekretārs Krists Leiškalns. Tas ir maksimāli iespējamais ēku skaits, kam varētu veikt jumta labošanas darbus.

Dalies ar šo rakstu