Rīgā vēl viena josla tikai sabiedriskajam transportam

2007. gada 29. augusts plkst. 16:09
Autori:
Dalies ar šo rakstu

Sabiedriskā transporta kustības uzlabošanai Rīgā no šodienas ierīkota jauna sabiedriskā transporta josla 13.janvāra ielā, posmā no 11.novembra krastmalas līdz Prāgas ielai un likvidēta vieglo taksometru stāvvieta, Db.lv informēja Rīgas domes Satiksmes departaments.

Pārējo transportlīdzekļu satiksmei ir saglabātas divas braukšanas joslas šajā virzienā.

Līdz ar sabiedriskā transporta joslas ierīkošanu, ir likvidēta vieglo taksometru stāvvieta 13.janvāra ielā. Tuvākā vieglo taksometru stāvvieta Rīgas starptautiskās autoostas klientu apkalpošanai ir uz Prāgas ielas netālu no autoostas.

Pretējā virzienā -  no Merķeļa ielas līdz 11.novembra krastmalai sabiedriskā transporta josla 13.janvāra ielā jau ir izveidota iepriekš.

Saskaņā ar Ceļu satiksmes noteikumiem pa sabiedriskā transporta joslu var braukt gan sabiedriskais transports, gan vieglie taksometri, gan operatīvais transports. Taču sabiedriskais transports var izmantot arī pārējiem transportlīdzekļiem paredzētās braukšanas joslas.

Sabiedriskā transporta kustības uzlabošanai kopumā šobrīd Rīgā sabiedriskā transporta joslas vai atviegloti noteikumi sabiedriskā transporta kustībai ir noteikti vienpadsmit ielu posmos.  Pakāpeniski tās paredzēts ierīkot arī citviet Rīgas pilsētā.

 

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām