Rīgas ceļiem vajag papildus 1,33 miljonus latu

2011. gada 31. janvāris plkst. 16:23
Autors: Jānis Lasmanis
Sadaļa: Citas ziņas
Dalies ar šo rakstu

Lai norēķinātos par jau paveiktajiem būvdarbiem galvaspilsētas transportbūvēs, pašvaldības satiksmes departaments lūdz veikt budžeta grozījumus un papildus tam piešķirt 1,33 miljonus latu.

Ar šādu lūgumu Satiksmes departaments vērsies pašvaldības Satiksmes un transporta lietu komitejā. Papildus finansējums esot nepieciešams, lai norēķinātos par tiem darbiem, kas paveikti aizvadītā gada decembrī.

Šis nav vienīgais departamenta lūgums komitejai. Tas lūdz atļauju visam šim gadam transportbūvju uzturēšanai paredzētos 6.9 miljonus latu, atļaut novirzīt gada pirmajiem četriem mēnešiem. Tas esot nepieciešams, lai rezervētu pietiekošu finansējumu norēķiniem par janvāri, februāri un martu.

Satiksmes departaments arī norāda,ka 2011.gadam piešķirtās dotācijas no Rīgas pašvaldības vispārējiem ieņēmumiem sadalījums finansējuma plānā uz 12 mēnešiem nav iespējams. 2011.gada marta mēnesim beidzoties, tiks apkopoti faktiski izpildīto darbu apjomi par periodu no 2011.gada 1. janvāra līdz 2011. gada 1. aprīlim un izvērtēts programmas darbības nodrošināšanai nepieciešamais finansējums laika periodam no 2011.gada maija līdz 2011.gada 31.decembrim.

 

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām