Rīgas lidostā darbs atgriežas ikdienas režīmā; iespējamas izmaiņas lidojumu sarakstā

2015. gada 27. aprīlis plkst. 10:38
Autors: Db.lv/LETA
Dalies ar šo rakstu

Lidosta Rīga ir pilnībā atjaunojusi savu darbību un atgriežas normālā darba režīmā, informē VAS Starptautiskā lidosta «Rīga» Sabiedrisko attiecību speciāliste Karīna Kaufelde.

Saistībā ar iespējamām izmaiņām lidojumu sarakstā,  pasažieri tiek aicināti izturēties ar sapratni un sekot līdzi aktuālajai informācijai lidostas mājaslapā, savā izvēlētajā aviokompānijā, vai, zvanot uz lidostas uzziņu dienestu 1817 (maksas zvans). Tā kā saistībā ar lielo noslodzi lidostas Rīga mājaslapai iespējami tehniski traucējumi, informācijai iespējams sekot līdzi arī lidostas Facebook  un Twitter kontos.

Ārkārtas situācija bija izsludināta un termināļa evakuācija veikta pēc anonīma zvana saņemšanas par lidostā ievietotu sprādzienbīstamu priekšmetu.

Saņemtā draudu zvana dēļ tika ietekmēti 20 reisi - gan ielidojošie, gan izlidojošie. Draudu zvans tika saņemts šorīt ap plkst.7.

Drošības policijā par notikušo ir sākta pārbaude, taču plašākus komentārus šīs iestādes pārstāvji aģentūrai LETA atturējās sniegt.

Kā jau ziņots, draudu zvana dēļ darbs starptautiskajā lidostā Rīga pirmdienas rītā bija pārtraukts, pasažieri un darbinieki tika evakuēti, bet ielidojošie reisi novirzīti uz citām lidostām.

Ziņa papildināta atbilstoši jaunākajai informācijai

Dalies ar šo rakstu