Rīgas mēra amata kandidātiem pievienojas Edgars Jaunups

2009. gada 01. aprīlis plkst. 9:18
Autori:
Sadaļa: Citas ziņas
Dalies ar šo rakstu

31.martā partijas Jaunais laiks Rīgas nodaļas valde ir izvirzījusi un apstiprinājusi Edgaru Jaunupu par Jaunā laika Rīgas domes priekšsēdētāja amata kandidātu.

Partijas valdes priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa izteicās, ka lēmums pieņemts, ņemot vērā pašreizējo politisko un ekonomisko situāciju valstī, uzticības deficītu politiķiem un tautā nerimstošo prasību pēc jaunām sejām tiešā un pārnestā nozīmē. E.jaunups esot viens no partijas Jaunais laiks (JL) dibinātājiem, jauns, perspektīvs un ar unikālu pieredzi savam vecumam “Esmu pārliecināta, ka viņa labās organizatora spējas, modernā izglītība un idejas ir tas, pēc kā šobrīd ir akūts pieprasījums un dos patiešām vērtīgu pienesumu,” uzsvēra S.Āboltiņa. 


Pats E.Jaunups norādīja, ka svarīgākais Rīgā ir izveidot reāli rīcībspējīgu un vienotu, nevis politisko intrigu vajātu vāju koalīciju. Kā zināms,

E.Jaunupa CV lasāms, ka viņš dzimis 1979. gadā, beidzis Latvijas Universitātes Juridisko fakultāti, un šobrīd ir Latvijas Basketbola savienības ģenerālsekretārs.

Dalies ar šo rakstu