Rīgas namu pārvaldnieka klienti var attālināti izņemt rindas kārtas numuru

2017. gada 24. novembris plkst. 11:44
Sadaļa: Pakalpojumi
Dalies ar šo rakstu

«Rīgas namu pārvaldnieksa» (RNP) klientiem piecos Klientu apkalpošanas centros ir iespēja attālināti izņemt kārtas numuru, kā arī uzzināt klientu apkalpošanas speciālistu pieejamību ar bezmaksas mobilās aplikācijas Qticket palīdzību, informē RNP Komunikācijas nodaļas vadītājs Krists Leiškalns.

Mobilā aplikācija nodrošina informāciju par prognozēto gaidīšanas laiku un rindas garumu klientu apkalpošanas centros, kā arī piedāvā iespēju atteikties no izņemtā rindas kārtas numura un izņemt to atkārtoti. Qticket mobilā aplikācija uz mobilo ierīci nosūta informatīvu atgādinājumu, kad klientam pienāk rinda.

«Klientu apkalpošanas kvalitātes un ātruma parametru uzlabošana ir mana prioritāte. Uzņēmuma klientiem komunikācijai ar uzņēmumu jānorit maksimāli ātri un ērti, iespēju robežās nekavējoši atrisinot klientam aktuālo jautājumu. Protams, pieaug to klientu skaits, kuri izmanto e-parvaldnieks.lv piedāvātās iespējas elektroniskai komunikācijai ar RNP, tomēr joprojām daudzi klienti dod priekšroku tiešai saziņai ar RNP darbiniekiem. Qticket ir viens no instrumentiem kā klienti var efektīvāk plānot savu laiku», norāda RNP valdes priekšsēdētājs Aivars Gontarevs.

Aplikācijā norādītais prognozētais gaidīšanas laiks ir aptuvens, tāpēc klientiem apkalpošanas zālē jāierodas savlaicīgi. Aplikācija arī nodrošina iespēju sekot aktuālai informācijai par klientu apkalpošanas zāles darba laika izmaiņām.

Šobrīd pakalpojums pieejams klientu apkalpošanas centros Aleksandra Čaka ielā 42, Rīgā; Augusta Deglava ielā 106 k-4, Rīgā; Eduarda Smiļģa ielā 46, Rīgā; Maskavas ielā 168, Rīgā; Tilta ielā 11 k-1, Rīgā.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām