Rīgas piena kombināts: Bezhmeļņickis nav pircis un negrasās pirkt Valmieras piena akcijas

2011. gada 20. septembris plkst. 14:40
Sadaļa: Pārtika
Dalies ar šo rakstu

Piena pārstrādes a/s Valmieras piens vadība un īpašnieku pārstāvis noraida izskanējušo informāciju, ka kompānijai mainījušies akcionāri.

Zināms, ka a/s Rīgas piena kombināts akcionārs Andrejs Bezhmeļņickis nav nopircis un negrasās pirkt Valmieras piena akcijas, informē a/s Rīgas piena kombināts pārstāve Irēna Bērziņa, lūdzot precizēt izskanējušo informāciju.

A/s Valmieras piens valdes priekšsēdētājs Rolands Gulbis sacīja, ka viņš nav saņēmis oficiālu informāciju no īpašniekiem par kompānijas pārdošanu. Tās ir baumas, viņš teica, piebilstot, ka Valmieras piens aizvadīto gadu laikā daudz precinieku jau pieredzējis.

Arī uzņēmuma lielākā akcionāra INPO 7 īpašnieka Privātās aktīvu pārvaldes mediju attiecību speciālists Juris Pētersons atzina, ka situācija nav mainījusies, izmaiņas oficiālos reģistros nav veiktas un viss ir pārrunu procesā. Pārrunas īpašnieki nekomentēšot. Jautāts, vai ir noslēgts nodomu protokols par kompānijas pārdošanu, J. Pētersons sacīja, ka to nevar komentēt.

Valmieras piena lielākais īpašnieks ar 91,8% akciju ir INPO 7, kas pieder Privāto aktīvu pārvaldei – tā savukārt pastarpināti pieder ekspremjera Andra Šķēles sievai un meitām.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām