Rīgas piena kombināts investē 100 tūkstošus eiro saldējumā

2011. gada 17. maijs plkst. 12:28
Sadaļa: Pārtika
Dalies ar šo rakstu

Lielākais saldējuma ražotājs Latvijā A/S Rīgas piena kombināts (RPK) papildinājis zīmola Ekselence sortimentu.  

Jaunais Ekselence saldējums piedāvā jaunu 350 ml kārbiņu iepakojumu ar plastmasas karotīti zem vāciņa. RPK ieviesis divas jaunas Ekselences garšas. Kopumā jaunā saldējuma veida  Ekselence ar karotīti ražotnes  tehnoloģiskajās iekārtās un modernizācijā ieguldīti 100 tūkstoši eiro.

RPK pārstāve Irēna Bērziņa vēsta, ka zīmols Ekselence guvis plašu popularitāti un ir visiecienītākais, pazīstamākais un pirktākais zīmols Ģimenes saldējumu kategorijā Latvijas pircēju vidū. Pirms pusgada ieviesto Ekselence de luxe marcipāna saldējumu ar mandelēm un šokolādes pārlējumu The Nielsen Company atzinusi par vienu no trim labākajiem 2010.gadā ieviestajiem jaunajiem produktiem piena kategorijā.

Kā liecina The Nielsen Company informācija  par mazumtirdzniecības apgrozījumu latos, RPK ir lielākais saldējuma ražotājs Latvijā ar tirgus daļu 42% un 2010.gadā, salīdzinājumā ar 2009.gadu, saldējuma pārdošanas apjomi RPK ir pieauguši par 13%, tai skaitā Ekselences saldējuma pārdošanas apjomi pieauguši par 23%.  Saldējums RPK rūpnīcā tiek ražots jau 40 gadus. RPK saldējums tiek eksportēts uz Lietuvu, Vāciju, Īriju, Itāliju un citām Eiropas Savienības valstīm, maijā ir uzsākts saldējuma eksports uz Izraēlu.

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārdi

Populārākās ziņas

Nepalaid garām