Rīgas sabiedriskajā transportā darbojas mafija

2007. gada 19. oktobris plkst. 8:16
Autori:
Dalies ar šo rakstu

Mafija. Ar šādu vārdu kāds pieredzējis pašvaldības SIA Rīgas satiksme (RS) darbinieks laikrakstam Diena raksturojis notikumus Rīgas sabiedriskajā transportā.

RS atzīst, ka ir kontrolieri, kas vienojas ar šoferiem par piecīti, un bezbiļetniekus nepārbauda, šodien, 19.oktobrī, vēsta laikraksts Diena.

Mafija. Ar šādu vārdu kāds pieredzējis pašvaldības SIA Rīgas satiksme (RS) darbinieks Dienai raksturojis konkrētu šoferu un kontrolieru savstarpējo sadarbību. Pēc viņa stāstītā, tas notiek tā — šoferis iedod kontrolierim piecīti, lai "piever acis", ka viņš neizsniedz biļetes vai uz ko citu.

"Bezbiļetnieki un šoferis - blēdis izsprūk cauri sveikā, līdz ar to izslīd arī naudiņa, kas varētu ieripot RS kasē. Iespējams, daudz šādas garām "krītošas naudiņas" neliktu domāt par sabiedriskā transporta maksas paaugstināšanu. RS kontroles dienests atzīst, ka ir informēts par šādu situāciju, bet apgalvo, ka pierādīt neko nevarot, vienīgi var mēģināt, mainot darba grafikus, izjaukt sazvērnieciskos pārus," informē Diena.

Kontroles dienests apstiprinājis šo informāciju, un tā vadītājs Modris Jaunups (JL) atklājis, ka viņam esot aizdomas par 12 šādiem darbiniekiem, kas sadarbojoties ar šoferiem.

Dalies ar šo rakstu