Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

"AmberStone Hotels" viesnīca "Rija VEF Hotel" aizvadīto gadu noslēgusi ar peļņu, bet apgrozījums pārsniedzis 1,6 miljonus eiro.

Pirmajā darbības gadā viesnīcas "Rija VEF Hotel" noslogojums sasniedzis 83%, kas ir krietni virs vidējā tirgus rādītāja. Saskaņā ar Centrālās Statistikas pārvaldes datiem, pērn vidējais viesnīcu numuru noslogojums Rīgā bijis ap 60%.

Viesnīca "Rija VEF Hotel" atrodas Rīgā, Brīvības gatvē 199c, vēsturiski nozīmīgajā VEF kvartālā. Iepriekš viesnīca bija pazīstama kā "Days Hotel Riga VEF". Pārņemot viesnīcu savā īpašumā, "AmberStone Hotels" tās attīstībā ieguldīja ap 100 tūkstošus eiro, un pašlaik viesnīca darbojas kā paaugstināta komforta jeb "superior" trīszvaigžņu klases viesnīca.

Tai ir seši stāvi ar 135 labiekārtotiem viesu numuriem un divas bezmaksas autostāvvietas ar vietu skaitu līdz pat 150 automašīnām. Konferencēm, biznesa un atpūtas pasākumiem pieejamas trīs dažādas ietilpības konferenču zāles. Viesu labsajūtai pieejams arī restorāns, bārs un vasaras terase. Viesnīcas operators ir ilggadējs "AmberStone Hotels" sadarbības partneris "Mogotel".

"Pēdējos 10 gados Latvijā tūristu skaits ir dubultojies. Tādējādi pieaugusi arī investoru interese par nozari. Latviju kā pateicīgu vietu investīcijām atzinuši vairāki starptautiskie spēlētāji, ienākot tirgū ar jaunām un kvalitatīvām viesnīcām. Tas sekmēja nozares kopējā līmeņa paaugstināšanos. Viesnīcu piedāvāto pakalpojumu pieprasījums ir stabils, un arī turpmākās viesmīlības sektora perspektīvas ir salīdzinoši labas, pateicoties tūrisma un konferenču industrijas pieaugumam, lidostas un nākotnē - arī jaunā dzelzceļa projekta "Rail Baltic" - attīstībai. "Rija VEF Hotel" ar pozitīviem pirmā gada rezultātiem pierāda, ka attīstītājiem nav jābaidās no nišas produkta. Lielākā daļa atpūtas tūristu prioritāti piešķir vēsturiskajiem pilsētu centriem. Bet viesnīcnieki nedrīkst aizmirst par biznesa tūristiem un sporta grupām, kas bieži izvēlās apmesties tālāk no pilsētu centra burzmas. "Rija VEF Hotel" neatrodas Rīgas centrā, bet tā ir atradusi savus klientus. Pateicoties cenu politikai, kā arī ērtajai sasniedzamībai ar sabiedrisko transportu, šo viesnīcu nakšņošanai izvēlas galvenokārt dažādas ārvalstu un vietējās sportistu komandas, tūrisma grupas un jaunieši," atzīmē "AmberStone Hotels" valdes loceklis Jānis Vilisons.

Papildus šai viesnīcai "AmberStone Hotels" portfelī ir arī viesnīca "Rixwell Hotel Konventa Sēta", kā arī viesnīca "Rixwell Old Town" Tallinā. Vienlaikus projektu stadijā ir vēl divas viesnīcas Rīgas vecpilsētā.

SIA "AmberStone Hotels" ir daļa no "AmberStone Group", kas ir 2013. gadā Latvijā dibināta holdingkompānija, kura pārvalda savas meitas un asociētās sabiedrības dažādās nozarēs. Tās galvenais ilgtermiņa finanšu mērķis ir visa holdinga vērtības pieaugums, kā arī savu meitas un asociēto sabiedrību darbības ilgtspējas un stabilitātes nodrošināšana. "AmberStone Group" līdz šim veikusi investīcijas medicīnas, lauksaimniecības, kokapstrādes, kuģniecības, viesmīlības un citās nozarēs Latvijā.

Komentāri

Pievienot komentāru