Ryanair atceļ reisus līdz trešdienai; par Latvijas gaisa telpu vēl lems

Autors: Dace Preisa
2010. gada 19. aprīlis plkst. 8:24

Lidsabiedrība Ryanair Īslandes vulkāna izvirduma radītā pelnu mākoņa dēļ līdz trešdienai atcēlusi reisus Eiropā, tostarp Baltijas valstīs, teikts svētdien izplatītajā kompānijas paziņojumā. Savukārt lēmums par to vai lidosta Rīga tiks atvērta lidojumiem  tiks pieņemts tuvākajā laikā. 

Pagaidām Rīgas lidosta ir slēgta līdz plkst. 9, taču visticamāk, ka šodien neviena lidmašīna no Rīgas nepacelsies. Raidījumā LNT 900 sekundes šorīt vēstīja, ka  varētu atļaut tranzītlidojumus virs Latvijas, jo tiem nepieciešamais lidojuma augstums ir lielāks, taču arī par to lēmums nav vēl pieņemts.  

Līdz 21.aprīļa pusdienlaikam pēc Griničas laika (plkst.15.00 pēc Latvijas laika) Ryanair lidmašīnas nelidos no un uz Lielbritāniju, Īriju, Dāniju, Somiju, Norvēģiju, Zviedriju, Beļģiju, Nīderlandi, Franciju, Vāciju, Poliju, Latviju, Lietuvu un Igauniju.
Kā norādījis aviokompānijas vadītājs Maikls O'Līrijs, Ryanair lidojumi Spānijā, Itālijas dienvidos un Āfrikas ziemeļos turpinās un kompānija dara visu, lai pēc iespējas samazinātu nepieredzētās stihijas ietekmi uz saviem reisu grafikiem un pasažieriem.