Ryanair - visnemīlētākā aviokompānija

2006. gada 27. oktobris plkst. 13:31

Ryanair atzīta par visnemīlētāko aviosabiedrību pasaulē. Pasažierus visvairāk neapmierina saspiestās sēdvietas, nelaipnais apkalpojošais personāls un lidojumu aizkavēšanās, ziņo BBC News.

Ryanair nav vienīgā zemo cenu aviokompānija, kura izpelnījusies pasažieru kritiku - Easyjet nosaukta kā otra nemīlētākā. Savukārt British Airways atzīta par labāko aviokompāniju pasaulē. Ryanair, komentējot šos rezultātus, sacījusi, ka tā neatlaidīgi uzlabo klientu apkalpošanas servisu. Šogad aviokompānija plāno pārvadāt aptuveni 42 miljonus pasažieru.

Neraugoties uz augošo biznesu un aviokompānijas lomu Eiropas aviopārvadājumu nozares modernizēšanā, Ryanair sevi pierādījusi arī kā strīdīga kompānija. Tās vadītājs Maikls O`Līrijs (Michael O'Leary) saņēmis vaļsirdīgu gan konkurentu, gan nozares kritiku, turklāt aviokomānijas darbinieki pastāvīgi sūdzas par zemajām algām, pārāk ilgajām darba stundām, kā arī no personāla pieprasīto samaksu par darba apmācībām un apģērbu.

Šajā pašā aptaujā pasažieri par sliktāko pasaulē atzinuši Hītrovas lidostu, savukārt vislabāk pasažieriem patīk Changi lidosta Singapūrā.

Visvairāk pasažierus satrauc terorisma draudi, putnu gripa un dabas katastrofas.

Kā populārākās brīvdienu atpūtas vietas atzītas Pamukkale Turcijā, Parga Grieķijā un Ayr Skotijas rietumu krastā.