Sācies Nīcas vērienīgākais projekts 

16. aprīlī pie Nīcas vidusskolas pulcējās visas Nīcas novada sporta halles būvniecībā ieinteresētās personas, lai dabā saskaņotu paveicamo, reģionālajam portālam Rekurzeme uz vietas paskaidroja Nīcas novada domes izpilddirektors Andrejs Šakals.

Dienas Bizness, 17.04.2015

Nīcas novada domē un vēlāk arī iecerētajā būvlaukumā pie Nīcas vidusskolas bija pulcējušies visi tie, kuri kaut kādā mērā ir saistīti ar Sporta halles būvniecību. «Te ir gan būvnieki, gan skolas pārstāvji, gan domes speciālisti. Uzdevums ir veikt pēdējos salāgošanas darbus pirms uzsākt celtniecību. Ir svarīgi, kurā vietā tiks novadīta kanalizācija, kur pienāks elektrība un citas komunikācijas un kā tas iekļausies kopējā tīklā. Nīcas vērienīgākais šā gadsimta projekts ir sācies,» sacīja A. Šakals.

7. aprīlī Nīcas novada domē SIA Monum valdes priekšsēdētājs Māris Ozoliņš parakstīja līgumu ar pašvaldību par sporta halles būvniecību. Būvnieki solās celtni pabeigt līdz šā gada beigām. Plānotās projekta izmaksas ir 2 769 895,36 eiro, ES līdzfinansējums ir 1 000 00,00 eiro. Pārējo finansē Nīcas novada dome.

Jaunākais izdevums