SAF Tehnika uz Kanādu piegādās bezvadu datu pārraides ierīces

2011. gada 15. aprīlis plkst. 13:57
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

A/s SAF Tehnikas partneris Kanādā Crossover Distribution Corporation noslēdzis līgumu ar Interneta servisa provaideri Manitobas provincē NetSet Ltd. par 200 bezvadu datu pārraides ierīču uzstādīšanu mazapdzīvotā Kanādas lauku reģionā.

Manitoba NetSet Ltd. ir viens no uzņēmumiem, kurš saņēmis Kanādas valsts finansējumu, lai Valsts ekonomikas rīcības plāna ietvaros paplašinātu fiksēto bezvadu platjoslas pārklājumu nomaļos Kanādas reģionos.

Manitoba NetSet prezidents Čārlijs Klarks norāda: «Galvenie iemesli sadarbības partneru izvēlē ir Crossover ievērojamā pieredze un iespaids par SAF kā par vienu no vadošajam bezvadu risinājumu ražotājiem, kura produkti tiek eksportēti visā pasaulē.»

Šis darījums pacēlis SAF Tehniku pavisam citā līmenī Ziemeļamerikas tirgū, kā arī ir pavēris jaunas iespējas zīmola popularizēšanai šajā reģionā. Uzņēmums datu pārraides iekārtas piedāvā 99 valstīs visā pasaulē.

Visas līgumā paredzētas piegādes tiks veiktas līdz šā gada beigām. Finanšu dati netiek atklāti, teikts SAF Tehnika paziņojumā.

Dalies ar šo rakstu