Sagatavo autovadītājus stāvēšanai uz robežām

2006. gada 18. decembris plkst. 12:12

Lai brīdinātu autovadītājus par iespējamo stāvēšanu vairākas diennaktis garā transportlīdzekļu rindā pie robežkontroles punktiem Latvijas – Krievijas pierobežā, Valsts robežsardze autovadītājiem, šķērsojot Latvijas – Lietuvas robežu izdala informatīvas lapas. Tajās lūgts izturēties ar sapratni un iegādāties nepieciešamo dzeramā ūdens un pārtikas daudzumu.

Lai informētu autovadītājus, kas dodas no Lietuvas caur Latviju tranzītā uz Krieviju par situāciju Latvijas – Krievijas pierobežā, Valsts robežsardze kopš piektdienas, 2006.gada 15.decembra, autovadītājiem, šķērsojot Lietuvas – Latvijas robežu, izsniedz noteikta parauga informatīvās lapas, Db.lv informēja Valsts robežsardzes Galvenās pārvalde.

Informatīvās lapas ir sagatavotas latviešu, lietuviešu, poļu un krievu valodās. Tās brīdi par automašīnu rindu garumu pie Terehovas un Grebņevas robežkontroles punktiem, lūdz izturēties autovadītājus ar sapratni un iegādāties nepieciešamo dzeramā ūdens un pārtikas daudzumu.

Informatīvās lapas tiek izsniegtas tikai tiem šoferiem, kas gatavojas doties uz Krieviju caur Terehovas vai caur Grebņevas robežkontroles punktiem.