Sāk apkures pieslēgšanu vairumam dzīvojamo māju Rīgā

2011. gada 14. oktobris plkst. 13:13
Dalies ar šo rakstu

Šodien pašvaldības dzīvojamo māju apsaimniekotājs SIA Rīgas namu pārvaldnieks klientiem sāks pieslēgt centralizēto siltumapgādi, informē uzņēmums.

Arī līdz šim daudzdzīvokļu māju iedzīvotājiem bija iespēja vienoties par apkures pieslēgšanu, norāda sabiedrības valdes priekšsēdētājs Ervins Straupe. Tomēr tieši pēdējās dienās uzņēmuma klientu apkalpošanas speciālisti saņēma pieaugošu pieprasījumu skaitu par apkures sezonas sākšanu. Izvērtējot pieprasījuma palielināšanos, kā arī laika prognozi nākamajai nedēļai, kurā tiek prognozēta temperatūras pazemināšanās, uzņēmuma valdes priekšsēdētājs uzdevis šodien sākt visu uzņēmuma apsaimniekošanā esošo ēku pieslēgšanu siltumapgādei.

SIA Rīgas namu pārvaldnieks tehniskie dienesti strādās arī brīvdienās, lai nodrošinātu ar siltumu visus uzņēmuma klientus līdz šīs nedēļas beigām.

Db.lv jau ziņoja, ka SIA Rīgas namu pārvaldnieks klientu parāda dzēšanai uzņēmumam Rīgas siltums bija izsludinājusi konkursu par aizņēmuma piešķiršanu piecu miljonu latu apmērā. Konkursā ar zemāko izmaksu piedāvājumu uzvarēja DnB Nord banka. Šodien SIA Rīgas namu pārvaldnieks pilnībā segs uzņēmuma parādu a/s Rīgas siltums.

«Atsevišķu klientu parādu dēļ nedrīkst pieļaut siltuma nepieslēgšanu lielākajai klientu daļai. Diemžēl parādnieku struktūra, lai arī neviendabīga, norāda, ka atsevišķi parādnieki ir lielā daļā daudzdzīvokļu māju. Mūsu uzdevums ir piedāvāt kvalitatīvus dzīves apstākļus ikvienam klientam. Lai to nodrošinātu, uzņēmuma bija jāņem aizņēmums no bankas, tomēr vienlaikus vēlos norādīt, ka tas nozīmē arī pastiprinātu darbu ar parādniekiem, un es neizslēdzu, ka īsā laikā krasi pieaugs tiesvedību skaits,» teic E. Straupe.

Šobrīd SIA Rīgas namu pārvaldnieks ir sācis vairāk nekā 1000 tiesvedības procesu pret parādniekiem.

Uzņēmuma apsaimniekošanā ir vairāk nekā 4300 ēkas ar 180 tūkst. klientu.
 

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām