Būve

Sāk dzīvojamā kompleksa attīstību Ziepniekkalnā

Ingrīda Drazdovska, 31.01.2011

YIT celtniecība

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

SIA YIT Celtniecība sākusi jaunu dzīvojamo māju projektu Ēbeļmuiža, Ziepniekkalnā. Projekta kopējās investīcijas ir vairāk nekā 2 milj. latu.

Uzņēmums komentē, ka projekts sākts, reaģējot uz tirgus pieprasījumu. Paredzēts, ka divas no piecām kompleksa ēkām tiks pabeigtas šī gada rudenī, savukārt viss projekts ekspluatācijā tiks nodots 2012. gadā.

„Latvijas kļūda nekustamo īpašumu tirgus pīķa stundā bija pārāk dārgi vai platības dēļ neracionāli dzīvokļi, tāpēc šobrīd ģimenēm ar vidējiem mēneša ienākumiem nākas secināt, ka jauno dzīvokļu segmentā nav ko izvēlēties. Mūsu uzstādījums bija rast risinājumu starp cenu un prasībām dzīvot labāk,” stāsta SIA YIT Celtniecība valdes priekšsēdētājs Andris Božē.

Komplekss atradīsies līdzās Ēbeļmuižas parkam. Kompleksā būs pieejami 85 dzīvokļi, kuru platību būs no 33.6 līdz 77.6 m2.

Lai arī aktivitāte pieaug lēnām, tā ir noturīga, savukārt iedzīvotāju interese par labāku dzīvesvietu – mērķtiecīgāka. Viens no tirgus atkopšanās indikatoriem ir Igaunijas tirgus, kur ir aktīvāki darījumu procesi un to skaitu pozitīvi ietekmēja eiro ieviešana, pieļauj A. Božē.

Sadarbojoties ar Rīgas domi, YIT Celtniecība plāno sabiedriskā kārtā iesaistīties pie objekta pieguļošā Ēbeļmuižas parka sakopšanas un labiekārtošanas darbos.

Db.lv jau ziņoja, ka YIT Celtniecība sākusi jaunu projektu attīstību arī Ķīpsalā, attīstot dzīvojamo māju projektu Riverstone.

Komentāri

Pievienot komentāru