Sāk izmeklēšanu par bijušā Konkors prezidenta slepkavības mēģinājumu 

Jūrmalas policija ir sākusi izmeklēšanu saistībā ar aviokompānijas Konkors bijušā prezidenta Sergeja Ratņikova slepkavības mēģinājumu, ziņo laikraksts Bizness&Baltija.

, 23.2.2010

 Laikraksts ziņo, ka pagājušo piektdien, kad S.Ratņokovs izkāpis no mašīnas savas mājas pagalmā, izskanējuši vairāki šāvieni. Lodes sašāvušas mašīnas Toyota Land Cruiser aizmugurējo stiklu. Pats uzņēmējs nav cietis.

 

S.Ratņikovs ir sācis karu ar bijušo partneri, Baltkrievijas ieroču eksportētāja BelTechExport padomes locekli Aleksandru Sadovoju par ietekmi Konkors. Līdz šim uzņēmums viņiem piederēja līdzīgās daļās. Taču kopš šā gada februāra uzņēmuma īpašnieks ir A.Sadovojs, savukārt S.Ratņikovs noliedz, ka būtu notikusi daļu pārdošana. Ekonomikas policijas pārvaldē pēc S.Ratņikova iesnieguma sākts kriminālprocess par krāpšanu lielā apmērā.

 

Savukārt A.Sodovoja advokāts Ainārs Platacis laikrakstam paziņojis, ka šis slepkavības mēģinājums vairāk izskatoties pēc inscinējuma. Pēc viņa domām S.Ratņikovs cenšas šo incidentu saistīt ar to, kas patlaban notiek Konkors.