Sāk Latvijas Dzelzceļa valdes priekšsēdētāja amata kandidātu izvērtēšanu

2015. gada 03. novembris plkst. 15:48
Dalies ar šo rakstu

AS Latvijas Dzelzceļš valdes priekšsēdētāja amata kandidātu atlases veikšanai piesaistītā personāla atlases kompānija Amrop iepazīstinājusi ar kandidātu sarakstu, kas tapis pēc tirgus izpētes un potenciālo kandidātu informācijas analīzes, liecina šodien medijiem sniegtā informācija.

Profesionāļu vidū, kurus kompānija rosina izskatīt atlases procesā, ir pretendenti, kuri amata konkursam pieteikušies, atsaucoties vakances sludinājumam, un pretendenti, kurus tirgus izpētes procesā par atbilstošiem atzinuši Amrop personāla atlases eksperti. Vakancei personīgi pieteikušies 22 amata kandidāti.

Saskaņā ar personāla atlases procesu tuvāko nedēļu laikā Amrop uzrunās atbilstošākos kandidātus, veiks kandidātu intervijas un novērtēšanu. Procesa noslēgumā Amrop identificēs kvalificētāko kandidātu loku un nodos izvērtēšanai nominācijas komitejā.

Plānots, ka AS Latvijas Dzelzceļš valdes priekšsēdētāja amata kandidāts tiks izvēlēts līdz nākamā gada februārim.

«Tuvākajās nedēļās uzrunāsim augstas klases profesionāļus, kuru līdzšinējā darbība, pieredze un kompetences ir atbilstošas izvirzītajām prasībām AS Latvijas Dzelzceļš valdes priekšsēdētāja amata kandidātiem. Kandidāti tiks vērtēti vienlīdzīgi, saskaņā ar precīzi izstrādātu, strukturētu vērtēšanas procedūru,» kandidātu vērtēšanas procesu komentē Amrop partneris Viesturs Lieģis.

Ar mērķi atrast iespējami labāko kandidātu LDz valdes priekšsēdētāja amatam izveidota Nominācijas komiteja, kurā darbojas dažādu jomu eksperti - LDDK ģenerāldirektore Līga Meņģelsone, PKC vadītājs Pēteris Vilks un LDzSA priekšsēdētājs Savelijs Semjonovs. Nominācijas komiteju vada Satiksmes ministrijas valsts sekretāra vietniece un LDz kapitāldaļu turētāja Džineta Innusa. Komitejas uzdevums ir uzraudzīt, lai kandidātu atlases un izvēles process notiktu atbilstoši augstiem personāla atlases standartiem.

Līdzšinējais LDz vadītājs Uģis Magonis no darba tika atbrīvots, jo Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs viņu aizturēja aizdomās par kukuļņemšanu.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām