Sāk remontēt piebraucamos ceļus pie daudzdzīvokļu ēkām

2007. gada 22. maijs plkst. 11:09
Autori:
Dalies ar šo rakstu

Rīgas Kurzemes rajona izpilddirekcija šogad turpina piebraucamo ceļu pie daudzdzīvokļu mājām remontdarbus, biznesa portālam Db.lv pastāstīja izpilddirekcijas pārstāve Gita Andersone. Šogad lielāka vērība tiekot pievēsta tiem ceļiem, kas ir ļoti bēdīgā stāvoklī un vienlaikus atrodas sabiedrisku iestāžu tuvumā.  

Rīgas Kurzemes rajona izpilddirektora vietniece Vita Eglīte 21.maijā apsekoja un iepazinās ar Rīgas Kurzemes rajona administratīvajā teritorijā uzsāktajiem iekškvartālu ielu un piebraucamo ceļu remontdarbiem Kurzemes prospektā.

Šobrīd iekškvartāla teritorijā pie ēkām Kurzemes prospektā 62, 64 un 66, notiek sagatavošanās darbi asfaltbetona seguma ieklāšanai – ietves un brauktuves vecā seguma demontāža, inženierkomunikāciju lūku regulēšana un ietves un brauktuves dzelzsbetona apmaļu uzstādīšana.

Līdz gada beigām iekškvartālu remontdarbi plānoti vēl Jūrmalas gatvē un Imantas, Spilves, Kandavas ielās, kur veiks ietvju un brauktuvju seguma atjaunošanas darbus, bet Alīses un Melnsila ielās - bedrīšu remontu. Kopumā šim mērķim atvēlēti 220000 lati no izpilddirekcijas gada budžeta.

2005.gadā pēc izpilddirektora Armanda Agruma iniciatīvas tika apzinātas visas iekškvartālu un rajona nozīmes ielas, kurām steidzami nepieciešams remonts. Pērn šim mērķim tika izveidota atsevišķa pašvaldības budžeta programma Iekškvartālu piebraucamo un koplietošanas ceļu un teritoriju remonts un izpilddirekcija pirmo reizi saņēma finansējumu 115000 latu apmērā. Par šo naudu pagājušajā gadā iekškvartālu remontdarbi veikti desmit māju iekškvartālos.

Iekškvartālu piebraucamo un koplietošanas ceļu un teritoriju  remontdarbi un labiekārtošanas  darbi pērn  tika veikti Grīvas 11/1, 11/2, 11/3, 11/7, Parādes 20a, 22, Platās 18k.1, 28, 28/1, 28/2, Dzirciema 59, 61, Kandavas 8/5, 8/6, Jaunsaules 5a, 5b, Tapešu 45a ielas kvartālos un Kurzemes pr.84, 86, Tālavas 7 un Jūrmalas 91, 91/1 gatvēs, kopumā par 115 000 latiem, atjaunotais asfalta segums Kurzemes rajona iekškvartālos veido 4346 m2.

Šogad sākta remotdarbu otrā kārta. Saskaņā ar G. Andersones sniegto informāciju šogad uzsvars tiek likts uz tiem piebraucamajiem ceļiem, kas ir ļoti bēdīgā stāvoklī un vienlaikus atrodas sabiedrisku iestāžu tuvumā, piemēram, skolu, bērnudārzu. Daži no šiem ceļiem esot gandrīz neizbraucami.


 

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām