Sāk tirgot biļetes uz Piansima zvaigžņu festivālu

2011. gada 25. janvāris plkst. 13:49
Autors: Vēsma Lēvalde
Sadaļa: Citas ziņas
Dalies ar šo rakstu

Aktīvi sākusies biļešu pārdošana uz nu jau XIX Starptautisko Pianisma zvaigžņu festivālu, kas no 9.-13.martam tradicionāli notiks Liepājas teātrī.

Viena no festivāla spožākajām zvaigznēm būs latviešu pianists Vestards Šimkus, vēstī festivāla rīkotāji - valsts SIA Liepājas simfoniskais orķestris. Šogad ieplānoti pieci koncerti, uz kuriem abonementa cenas ir no 20 līdz 50 latiem, savukārt uz noslēguma koncertu vienas biļetes cena ir no 5 latiem līdz 15 latiem, kas aptuveni atbilst iepriekšējā gada biļešu cenām. Festivālā iekļauts arī viens džeza koncerts - ar nosaukumu Dāņu džezs. Atklāšanas koncertā Tikšanās spēlēs japāņu pianiste Boja Džena un itāļu pianists Pjērs Frančesko Forlenca, bet orķestri diriģēs viesis no Vācijas Ulrihs Rīls. Festivālā iekļauti arī koncerti Rietumeiropas romantisms un Veltījums Listam, kuros uzstāsies dažādi ārvalstu pianisti un viesdiriģents Tadeušs Viocehovskis.  Noslēguma koncertā spēlēs tikai latviešu pianisti - V. Šimkus, Elīna Bērtiņa un Liene Circene.

Starptautiskais Pianisma zvaigžņu festivāls kopš 1993.gada notiek jau 19.reizi. Festivālā kopā ir uzstājušies 160 pianisti no 30 valstīm - Eiropas, Āzijas, Amerikas, Austrālijas.

Populārākās ziņas

Nepalaid garām