Sāk valsts autoceļu kaisīšanu

2008. gada 03. novembris plkst. 11:50
Autori:
Dalies ar šo rakstu

VAS Latvijas autoceļu uzturētājs (LAU) šorīt ir sācis kaisīt atsevišķus valsts autoceļu posmus, uz kuriem veidojās apledojums, informē LAU.

Valsts autoceļu uzturēšanas darbos 3. novembra rītā kopumā strādāja 20 ziemas dienesta automašīnas. Ceļu seguma virsmas kaisīšanas darbus bija nepieciešams uzsākt uz valsts Centrālā un Kurzemes reģiona autoceļiem.

Valsts Centrālā reģiona autoceļu uzturēšanas darbos šorīt strādāja 16 ziemas dienesta tehnikas vienības, no kurām desmit uz Rīgas rajona autoceļiem. Valsts autoceļus kaisīt bija nepieciešams arī Ogres, Jelgavas un Aizkraukles rajonā.

Kurzemes reģionā valsts autoceļus kaisīja Talsu un Dobeles ceļu rajoni. Ceļu uzturētājiem Talsu rajonā darbs bija jāuzsāk jau neilgi pēc pusnakts - ap pulksten vieniem naktī.

Uz Latgales un Vidzemes reģiona valsts autoceļiem 3.novembra rītā apledojuma veidošanās bīstamība netika novērota.

LAU aicina autovadītājus braukt prātīgi un izvēlēties situācijai atbilstošu braukšanas stilu un ātrumu. LAU atgādina, ka īpaši piesardzīgiem jābūt naktīs un agrās rīta stundās, šķērsojot tiltus un ceļu pārvadus, jo pastāv t.s. melnā ledus veidošanās risks.

VAS Latvijas autoceļu uzturētājs visā valsts teritorijā, izņemot Rīgas pilsētu, veic valsts autoceļu kompleksos uzturēšanas darbus, kā arī būvmateriālu – dolomīta šķembu, drupinātās grants un sagatavotās smilts ražošanu.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām