Sākam biznesu: Hennas zīmējumi, astroloģija un apģērbi

2014. gada 04. decembris plkst. 8:33
Autors: Anda Asere
Dalies ar šo rakstu

Inese Dāvidsone sāk vēdiskās astroloģijas konsultāciju biznesu, bet šobrīd piedāvā arī hennas zīmējumus un pievērsusies apģērbu kolekcijas izstrādei, ceturtdien raksta laikraksts Dienas Bizness. 

«It kā liekas, ka es darbojos uz visām pusēm un haotiski, bet redzu, ka bez astroloģijas nebūtu hennas, un bez doktorantūras trūktu apņēmības,» saka Inese Dāvidsone, SIA Henna guru un SIA Maghas tronis īpašniece. Ar vēdisko astroloģiju viņa sāka nodarboties, kad izstrādājusi savu doktora disertāciju. Darbs bijis akadēmisks un formāls, Inese bija apmierināta ar izvirzīto mērķi un procesu, astroloģija viņai palīdzējusi saprast nākamos stratēģiskos soļus.

Runājot par to, kādi cilvēki apmeklē viņas astroloģijas konsultācijas, Inese teic, ka tie galvenokārt ir ļaudis, kuri vēlas izzināt sevi vai arī kuriem ir kādas problēmas, un šie cilvēki meklē tām risinājumu. «Tas ir tāds brīdis, kad cilvēki ir spējīgi un ieinteresēti dzirdēt un saprast, kas jāmaina. Ir arī cilvēku kategorija, kuri vēlas izzināt un iepazīt sevi un apmeklē astrologu pilnveidošanās nolūkos. Tas ievieš skaidrību,» viņa stāsta.

Nesen Inese sākusi nodarboties ar hennas zīmējumiem. Viņa šo nodarbi atklāja jogas retrītā Āfrikā. «Nekad dzīvē nebiju iedomājusies, ka ar kaut ko tādu varētu nodarboties. Hennas atnāca negaidīti, un es ticu, ka astroloģija lielā mērā manu prātu sagatavoja tam, ka es kaut ko tādu varu darīt, jo sākotnēji tas neatbilda manam akadēmiskajam plānam. Tā pat nevarētu būt kā brīvdienu izklaide,» saka Inese.

Jaunākais Ineses projekts ir apģērbu un rotu kolekcija.

Visu rakstu Hennas zīmējumi, astroloģija un apģērbi lasiet ceturtdienas, 4. decembra, laikrakstā Dienas Bizness (16. lpp.)!

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārds

Populārākās ziņas

Nepalaid garām