Mazais bizness

Sākam biznesu: Piedāvā dabīgas sejas un ķermeņa krāsas

Elīza Grīnberga, speciāli DB, 08.01.2019

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Secinot, ka Latvijā ir ierobežotas iespējas iegādāties dabīgas krāsas bērnu seju apgleznošanai, SIA Creative Cosmetics īpašnieces Dace Apse un Antra Rubene nolēmušas apvienot spēkus, izgatavojot dabīgas sejas un ķermeņa krāsas.

Uzņēmums dibināts 2017. gadā, bet aktīvu darbību sācis pavisam nesen – 2018. gada otrajā pusē. Katra no tā īpašniecēm pārstāv savu profesionālo jomu, taču, apvienojot spēkus, izveidojušas zīmolu BioKidd, piedāvājot dabīgas sejas un ķermeņa krāsas. D. Apse līdz šim bijusi saistīta ar uzņēmējdarbību un strādājusi IT sektorā, bet studējusi pavisam citu jomu, iegūstot bakalaura grādu mākslā, zināšanas pēc tam papildinot IT jomā. Savukārt A. Rubene ieguvusi bakalaura grādu ķīmijā RTU Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātē, un viņa ir strādājusi organiskās ķīmijas nozarē, kā arī analītiskās ķīmijas jomā farmācijas uzņēmumā kvalitātes kontroles daļā.

Lasi laikraksta Dienas Bizness šīs dienas numuru elektroniski!

Šobrīd sejas un ķermeņa krāsas ir vienīgais BioKidd zīmola produkts, taču tā radītājas neplāno apstāties pie sasniegtā un jau patlaban paralēli izstrādā nākamos produktus. «Šobrīd piedāvājam dabīgās sejas krāsas, bet faktiski pozicionējam sevi kā dabīgās krāsu kosmētikas zīmolu, kas nākotnē sevī ietvers dabīgu dekoratīvo kosmētiku. Mūsu pirmais un galvenais produkts šobrīd ir dabīgas sejas un ķermeņa krāsas, kas radītas no bišu vaska, māla un minerāliežu krāsvielām. Sākām procesu ar desmit pamatkrāsām, kuras izkārtojām dažādu izmēru krāsu komplektos. Paralēli šobrīd strādājam pie jauniem produktiem, kas pamatā ir dekoratīvā krāsu kosmētika bērniem un pusaudžiem,» stāsta D. Apse.

Tieši pirms Ziemassvētkiem sākta dabīgo kamuflāžas krāsu pārdošana, un pieprasījums pēc tām jau ir vērojams – tās noder gan zēniem, kas spēlē kariņus, gan īstiem karavīriem, piemērus min D. Apse. BioKidd sejas un ķermeņa krāsu pamatā ir bišu vasks, māls un minerāliežu krāsvielas – formulu izstrādājušas SIA Creative Cosmetics īpašnieces, un produkts pirms laišanas tirgū ilgstoši testēts.

Visu rakstu Izveido, meklējot dabīgo lasiet otrdienas, 8.janvāra laikrakstā Dienas Bizness! Lasi laikrakstu Dienas Bizness elektroniski!

Komentāri

Pievienot komentāru