Sākam biznesu: Plānot visiem kopā 

Izveido kalendāru, kura saturu veido katra ģimene pati

Linda Zalāne, 14.12.2015
1/8

Foto: Vitālijs Stīpnieks, Dienas Bizness

Pirms diviem gadiem, auklējot mājās mazāko atvasi, finanšu menedžerei Amandai Graudiņai radās nepieciešamība saplānot ģimenes aktivitātes – izklaides, pulciņus, veicamos pienākumus. Sākotnēji viņa grāmatnīcās meklēja kalendāru, kurā būtu pietiekami liela vieta atvēlēta pierakstu veikšanai, bet tādu neatrada. «Tā es izloloju sapni par savas ģimenes kalendāru, kurā ikvienam no mums ir iespēja ierakstīt, ielīmēt vai uzzīmēt savus veicamos darbus, līdz ar to visiem ir redzams, kādas aktivitātes paredzētas,» stāsta Amanda.

Kalendāri ir sezonāls produkts un par tiem cilvēki lielākoties iedomājas Ziemassvētku laikā un pirms gadu mijas, arī septembrī, kad bērniem sākas skolas un bērnudārza gaitas. Vērtējot pagājušā gada pārdošanas apjomu, Amanda teic, ka ir ļoti apmierināta, jo jau 300 mājās «dzīvo» viņas lolojums. Ģimenes kalendāra sniegtās priekšrocības novērtē arī bērnudārzi, medicīnas iestādes un ēdināšanas uzņēmumi. Pašlaik korporatīvie pasūtījumi veido apmēram 15% no pārdotā apjoma.

Šogad sortiments papildināts arī ar auduma Adventes kalendāru, lai bērniem Ziemassvētku gaidīšanas laiks būtu interesantāks, kā arī tapusi Mazuļa dienasgrāmata, kur jaunajiem vecākiem vēstules formā pierakstīt bērniņa auguma un svara parametrus, paveiktos varoņdarbus, piemēram, pirmo pasperto soli, smaidu vai kādu nedarbu.

Visu rakstu Plānot visiem kopā lasiet 14. decembra laikrakstā Dienas Bizness.