Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Ilvas Mikītes rotu zīmols Sapfo apvieno aksesuārus, kas izgatavoti no materiāla, kurš līdzinās spogulim; tie der gan vakaram, gan ikdienai

«Viss sākās ar to, ka studēju Latvijas Mākslas akadēmijas Dizaina nodaļā un, gatavojot vienu kursa darbu, man vajadzēja izmantot šo materiālu – polistirolu. Eksperimentējot sapratu, ka no tā sanāk rotaslietas, kas man pašai patīk, – elegantas, vienkāršas un piestāv visam. Sāku pati tās nēsāt, pamanīju, ka arī citiem šādas rotas patīk, un izdomāju, ka to varētu izvērst nelielā biznesiņā,» stāsta Ilva.

«Zīmola rotaslietu apjomi nav milzīgi, to pagaidām ir tikai tik, cik es pati varu mājās uzčubināt,» saka Ilva. Viņas rotas šobrīd tiek pārdotas vairākos veikalos. Vislielākā aktivitāte tirdzniecībā ir gada nogalē, kad Latvijas Mākslas akadēmijā notiek studentu darbu izstāde un gadatirgus Jarmarka. Ilva atzīst, ka principā tur arī viss sākās, jo viņa ievēroja, ka pircēju atsaucība ir liela. Viņa uzskata, ka šāds pasākums ir vērtīgs un svarīgs, turklāt ne tikai studentiem, bet arī pasniedzējiem – tur sākušies daudzi nelieli uzņēmumi.

Vaicāta, kā noteikusi savām rotām cenu, Ilva atzīst, ka tas bijis ļoti grūti. Ilva pētīja piedāvājumu tirgū, kādas cenas ir citiem zīmoliem, jo uzskata, ka cenu nepieciešams pielāgot tirgum.

Visu rakstu Rotaslietas, kurās spoguļoties lasiet 7. decembra laikrakstā Dienas Bizness.

Komentāri

Pievienot komentāru