Sakarā ar Albānijas parlamenta priekšsēdētājas vizīti ierobežos satiksmi

2008. gada 06. marts plkst. 11:54
Autori:
Dalies ar šo rakstu

Sakarā ar Albānijas Republikas parlamenta priekšsēdētājas Žozefīnes Coba Topalli vizīti Latvijas Republikā no 9. līdz 11.martam un ievērojot Latvijas Republikas Saeimas un Valsts prezidenta Drošības dienesta iesniegumu, ir sagatavots Rīgas pilsētas izpilddirektora rīkojums, kurā noteikts, ka transportlīdzekļiem būs aizliegts apstāties un stāvēt (izņemot operatīvo transportu, diplomātiskā korpusa un Latvijas Republikas Saeimas un Valsts prezidenta Drošības dienesta transportlīdzekļus):

10.martā no plkst. 7.30 līdz  plkst. 21.00 Jura Alunāna ielas labajā pusē posmā no Kalpaka bulvāra līdz Andreja Pumpura ielai;

11.martā no plkst. 9.30 līdz plkst. 11.00 Brīvības bulvāra labajā pusē, posmā no Rīgas Apgabaltiesas ēkas līdz Elizabetes ielai(pie LR Ministru kabineta ēkas);

11.martā no plkst. 7.30 līdz plkst. 16.00:
– Šķūņu ielas abās pusēs, posmā no Doma laukuma līdz Tirgoņu ielai;
– Tirgoņu ielas abās pusēs, posmā no Šķūņu ielas līdz Kungu ielai;
– Kungu ielas abās pusēs, posmā no Tirgoņu ielas līdz Grēcinieku ielai;
– Meistaru ielas abās pusēs, posmā no Mazās Smilšu ielas līdz Amatu ielai;
– Mazās Smilšu ielas abās pusēs, posmā no Meistaru ielas līdz Smilšu ielai;
– Jēkaba ielas abās pusēs, posmā no Mazās Trokšņu ielas līdz Mazajai Pils ielai.

Nepieciešamības gadījumā policija pārvietos atstātos transportlīdzekļus uz tuvāko atļauto vietu.

Policija nodrošinās delegāciju pārstāvju autotransporta kolonas piebraukšanu pie apmeklējamiem objektiem, kā arī nepieciešamības gadījumā ierobežos vai slēgs transportlīdzekļu satiksmi un nodrošinās ceļu satiksmes drošību un sabiedrisko kārtību pasākumu vietās norādītajos laikos.

Rīgas pašvaldības SIA Rīgas satiksme uzdots slēgt maksas autostāvvietas minētajās ielās norādītajos laikos un nodrošināt autoevakuatorus pēc policijas pieprasījuma.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām