Sakarā ar diplomātiskā protokola pasākumiem ierobežos transportlīdzekļu stāvēšanu

2008. gada 23. janvāris plkst. 10:28
Autori:
Dalies ar šo rakstu

Sakarā ar Latvijas Republikas Ārlietu ministrijas Valsts protokola iesniegumu un Latvijas Republikas Drošības policijas iesniegumu ir sagatavots Rīgas pilsētas izpilddirektora rīkojums, kurā ņemts vērā, ka 24.janvārī Latvijas Republikā darba vizītē ieradīsies Azerbaidžānas ekonomiskās attīstības ministrs H.Babajevs; 25.janvārī plkst. 18.30 Amerikas Savienoto Valstu vēstniece K.T.Beilija rīko pieņemšanu Mazajā Ģildē, Amatu ielā 3/5, informēja Rīgas dome.

Rīkojumā noteikts, ka transportlīdzekļiem būs aizliegts apstāties un stāvēt (izņemot operatīvo transportu, diplomātiskā korpusa un pasākuma dalībnieku transportlīdzekļus):

24.janvārī no plkst.7.30 līdz. plkst. 15.50 Elizabetes ielas labajā pusē, 150m garā posmā no Pulkveža Brieža ielas Rūpniecības ielas virzienā;

25.janvārī no plkst.7.30 līdz pasākuma beigām Amatu ielā;

25.janvārī no plkst.7.30 līdz pasākuma beigām Meistaru ielas abās pusēs, posmā no Kaļķu ielas līdz Mazai Smilšu ielai.

Atstātos transportlīdzekļus policija pārvietos uz tuvāko iespējamo vietu.

Policija nodrošinās delegācijas pārstāvju autotransporta kolonas piebraukšanu pie apmeklējamiem objektiem un nodrošinās ceļu satiksmes drošību un sabiedrisko kārtību pasākumu vietās norādītajos laikos, kā arī nepieciešamības gadījumā regulēs vai ierobežos transportlīdzekļu satiksmi saskaņā ar Latvijas Republikas Drošības policijas norādījumiem.

Pašvaldības SIA Rīgas satiksme uzdots slēgt maksas autostāvvietas minētajos ielu posmos norādītajos laikos un nodrošināt autoevakuatorus pēc policijas pieprasījuma.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām