Sakarā ar Somijas ministru prezidenta vizīti ierobežos satiksmi

2007. gada 28. augusts plkst. 17:47
Autori:
Dalies ar šo rakstu

Sakarā ar Somijas Republikas ministru prezidenta Matti Vanhanena oficiālo vizīti Latvijas Republikā 4.septembrī, kā arī ievērojot Latvijas Republikas Drošības policijas iesniegumu un Latvijas Republikas Nacionālo bruņoto spēku Rīgas Garnizona komandantūras iesniegumu, ir sagatavots Rīgas pilsētas izpilddirektora rīkojums, kurā noteikts, ka transportlīdzekļiem būs aizliegts apstāties un stāvēt (izņemot operatīvo transportu, diplomātiskā korpusa transportlīdzekļus un transportlīdzekļus ar speciālām caurlaidēm, kuras izsniegtas Latvijas Republikas Drošības policijā):

- 4.septembrī no plkst. 7.30 līdz. plkst. 11.15 Basteja bulvāra kreisajā pusē 100 m garā posmā no Kaļķu ielas;
- 4.septembrī no plkst. 7.30 līdz. plkst. 13.15 Brīvības bulvāra labajā pusē, posmā no Rīgas Apgabaltiesas ēkas līdz Elizabetes ielai;
- 4.septembrī no plkst.7.30 līdz. plkst. 15.00 Elizabetes ielas labajā pusē, posmā no Krišjāņa Barona ielas līdz ēkai Elizabetes ielā Nr. 18.

Atstātos transportlīdzekļus policija pārvietos uz tuvāko iespējamo vietu.

Policija nodrošinās delegācijas pārstāvju autotransporta kolonnas piebraukšanu pie apmeklējamiem objektiem un nodrošinās ceļu satiksmes drošību un sabiedrisko kārtību pasākumu vietās norādītajos laikos, kā arī nepieciešamības gadījumā regulēs vai ierobežos transportlīdzekļu satiksmi saskaņā ar Latvijas Republikas Drošības policijas norādījumiem.

Pašvaldības SIA Rīgas satiksme uzdots slēgt maksas autostāvvietas minētajos ielu posmos norādītajos laikos un nodrošināt autoevakuatorus pēc Rīgas pašvaldības policijas vai Ceļu policijas pieprasījuma.

 

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām