Sakarā ar starptautisku konferenci ierobežos satiksmi

2007. gada 11. oktobris plkst. 14:47
Autori:
Dalies ar šo rakstu

Sakarā ar Latvijas Republikas Aizsardzības ministrijas rīkoto augsta līmeņa akadēmisko konferenci Europe at the Crossroads: Agenda from Riga to Bucharest, kuras ietvaros vizītē Latvijas Republikā uzturēsies Igaunijas Republikas prezidents, kā arī ievērojot Latvijas Republikas Aizsardzības ministrijas vēstuli un Latvijas Republikas Saeimas un valsts prezidenta drošības dienesta vēstuli, ir sagatavots Rīgas pilsētas izpilddirektora rīkojums, kurā noteikts, ka transportlīdzekļiem būs aizliegts apstāties un stāvēt (izņemot operatīvo transportu, diplomātiskā korpusa transportlīdzekļus un transportlīdzekļus ar speciālām caurlaidēm):

- 14.oktobrī no plkst. 7.30 līdz plkst. 23.00 Aspazijas bulvārī (abās ielas pusēs), 50 metru posmā no Kaļķu ielas (pie viesnīcas "Hotel de Rome");
- 14.oktobrī no plkst. 8.00 līdz plkst. 23.00 Merķeļa ielā, posmā no Krišjāņa Barona ielas līdz Inženieru ielai;
- 14.oktobrī no plkst. 8.00 līdz plkst. 21.00 Amatu ielā;
- 14.oktobrī no plkst. 8.00 līdz plkst. 20.00 Meistaru ielā;
- 15.oktobrī no plkst. 7.30 līdz plkst. 23.00 Aspazijas bulvārī (abās ielas pusēs), 50 metru posmā no Kaļķu ielas (pie viesnīcas "Hotel de Rome");
- 15.oktobrī no plkst. 7.00 līdz plkst. 19.00 Amatu ielā;
- 15.oktobrī no plkst. 7.00 līdz plkst. 19.00 Meistaru ielā, informēja Rīgas dome.

Atstātos transportlīdzekļus policija pārvietos uz tuvāko iespējamo vietu
Policija nodrošinās akadēmiskās konferences un Igaunijas Republikas prezidenta delegāciju pārstāvju autotransporta kolonu piebraukšanu pie apmeklējamiem objektiem, kā arī nepieciešamības gadījumā ierobežos vai slēgs transportlīdzekļu satiksmi un nodrošinās ceļu satiksmes drošību un sabiedrisko kārtību pasākumu vietās norādītajos laikos.

Rīgas pašvaldības SIA Rīgas satiksme uzdots slēgt maksas autostāvvietas minētajos ielu posmos norādītajos laikos un nodrošināt autoevakuatorus pēc policijas pieprasījuma.

 


 

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām