Sakarā ar vizīti ierobežos satiksmi

2007. gada 11. septembris plkst. 11:00
Autori:
Dalies ar šo rakstu

Sakarā ar Čehijas parlamenta Senāta priekšsēdētāja vizīti ierobežos satiksmi Rīgā, Db.lv informēja Rīgas dome.

Sakarā ar Čehijas Republikas parlamenta Senāta priekšsēdētāja Pršemisla Sobotkas oficiālo vizīti Latvijas Republikā 13. un 14.septembrī, kā arī ievērojot Latvijas Republikas Saeimas un Valsts prezidenta Drošības dienesta iesniegumu ir sagatavots Rīgas pilsētas izpilddirektora rīkojums, kurā noteikts, ka transportlīdzekļiem būs aizliegts apstāties un stāvēt (izņemot operatīvo transportu, diplomātiskā korpusa, Latvijas Republikas Saeimas un Valsts prezidenta Drošības dienesta transportlīdzekļus):

- no 13.septembra plkst.7.30 līdz. 14.septembra plkst. 22.00 Jēkaba ielas abās pusēs, posmā no Mazās Trokšņu ielas līdz Krišjāņa Valdemāra ielai;

- 14.septembrī no plkst.7.30 līdz plkst. 15.00 Meistaru ielas abās pusēs, posmā no Amatu ielas līdz Zirgu ielai;

- 14.septembrī no plkst.7.30 līdz plkst. 19.30 Elizabetes ielas abās pusēs, posmā no ēkas Elizabetes ielā 29 līdz Antonijas ielai.

Nepieciešamības gadījumā policija pārvietos atstātos transportlīdzekļus uz tuvāko atļauto vietu.

Policija nodrošinās delegācijas pārstāvju autotransporta kolonnu piebraukšanu pie apmeklējamiem objektiem un nodrošinās ceļu satiksmes drošību un sabiedrisko kārtību pasākumu vietās, kā arī nepieciešamības gadījumā regulēs vai ierobežos transportlīdzekļu satiksmi saskaņā ar Latvijas Republikas Saeimas un Valsts prezidenta Drošības dienesta norādījumiem.

Pašvaldības SIA Rīgas satiksme uzdots:
- slēgt maksas autostāvvietas minētajās ielās un ielu posmos norādītajos laikos;
- nodrošināt autoevakuatorus pēc Rīgas pašvaldības policijas vai Ceļu policijas pieprasījuma.

 

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām