Sakret LT saņem Lietuvas eksporta balvu 2017

2017. gada 19. decembris plkst. 11:52
Autors: Rūta Lapiņa
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

Sauso un lietošanai gatavo būvmaisījumu ražotāja AS «Sakret Holdings» koncerna uzņēmums UAB «Sakret LT» decembrī saņēma vairākas nozīmīgas balvas par sasniegumiem Lietuvā, tostarp «Lietuvas eksporta balvu 2017», zelta medaļu par ražoto produktu, kā arī balvu «Labākais uzņēmums 2017» kategorijā mazie un vidējie uzņēmumi, informē kompānijas sabiedrisko attiecību konsultante Rūta Grikmane.

«Man ir patiess prieks, ka katrā no Baltijas valstīm »Sakret« spējis attīstīt veiksmīgas rūpnīcas, kas ne tikai nodrošina darba vietas un augstvērtīgus būvmateriālus, bet arī palīdz visam reģionam attīstīties. Šī balva ir tiešs pierādījums tam, ka latvieši arī kaimiņvalstīs var gūt atzinību,» saka AS «Sakret Holdings» padomes priekšsēdētājs Andris Vanags.

Apbalvojumu par sasniegumiem eksportā pasniedza Panevēžas Tirdzniecības, rūpniecības un amatniecības kamera, godinot labākos šī reģiona uzņēmējus, savukārt balvu «Labākais uzņēmums 2017» kategorijā mazie un vidējie eksportspējīgie uzņēmumi sniedza Viļņas Tirdzniecības, rūpniecības un amatniecības kamera. Kā labākais UAB «Sakret LT» ražotais produkts novērtēts apmetums «HM-10», par ko zelta medaļu pasniedza Lietuvas Republikas premjerministrs Saulius Skvernelis un Lietuvas rūpniecības konfederāciju prezidents Roberts Dargis.

AS «Sakret Holdings» koncerna uzņēmums UAB «Sakret LT» sauso celtniecības maisījumu rūpnīca Lietuvā ir lielākā Baltijas valstīs un to atklāja 2008. gadā, ieguldot tās būvniecībā 10 miljonus eiro. Modernā ražotne ir viena no Latvijas lielākajām investīcijām Lietuvā un tajā ražotā produkcija atbilst Eiropas Savienības kvalitātes standartiem.

LASI ARĪ:

SAKRET Holdings paplašina ražošanu Lietuvā

FOTO: Kučinskis apmeklē Sakret rūpnīcu Lietuvā

Piektdienas intervija ar Sakret Holdings padomes priekšsēdētāju Andri Vanagu


Dalies ar šo rakstu