Sāks tirgot biļetes uz jauno Liepājas pludmales festivālu

2011. gada 10. marts plkst. 14:20
Autors: Vēsma Lēvalde
Sadaļa: Citas ziņas
Dalies ar šo rakstu

15. martā sāksies biļešu tirdzniecība uz mūzikas festivālu Summer Sound Liepāja 2011, kas notiks 22. un 23. jūlijā. Festivāls ir jauna iniciatīva, kuras mērķis ir veidot kvalitatīvu un starptautisku mūzikas sarīkojumu dažāda vecuma mūzikas baudītājiem, norāda festivāla rīkotāji.

15. martā tikšot izziņoti arī festivāla pirmās dienas galvenie mākslinieki, bet jau šobrīd zināms, ka festivāla dienās uz skatuves kāps vairāk nekā 50 dažādus grupu. No 15. marta savu darbību sāks arī oficiālā festivāla mājas lapa summersound.lv, kur būs iespēja sekot līdzi jaunākajai informācijai.

Db.lv jau rakstīja, ka Summer Sound Liepāja 2011 rīko uzņēmējs Uldis Akselrods, kurš savu ieceri  sāka realizēt pēc tam, kad Baltic Beach Party rīkotāji paziņoja par savu lēmumu Pludmales festivālu Liepājā vairs nerīkot. Festivālā viņš sola aicināt piedalīties gan jau zināmus  mūziķus, gan jaunās grupas, gan arī pazīstamus ārzemju mūziķus.

Festivāls norisināsies Liepājas pludmalē un parkā Kūrmājas prospekta galā. Uzņēmējam Uldim Akserodam ir pieredze dažādās uzņēmējdarbības jomās, tostarp Kurzemes Biznesa inkubatorā viņa vadītais uzņēmums izstrādājis jauna veida skaņu aparatūras prototipu.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām