Sāktas būtiskas pārmaiņas Latvijas Pasta klientu apkalpošanas filozofijā

Autors: Lelde Petrāne
2017. gada 06. oktobris plkst. 16:06

Drīzumā tiks sākta Rīgas 84.pasta nodaļas rekonstrukcija, nodaļu apmeklētājiem atkal atverot 21.novembrī. Šī būšot pirmā Latvijas Pasta pakalpojumu sniegšanas vieta, kurā darbs tiks organizēts pēc mūsdienīgiem principiem, nodrošinot klientiem draudzīgāku vidi un apkalpošanu. Vienlaikus nodaļa kalpos arī kā apmācību centrs jaunajiem darbiniekiem mentoru vadībā.

Rīgas 84.pasta nodaļa Ūnijas ielā 84, ņemot vērā tās atrašanās vietu un telpu izvietojumu, izvēlēta par pirmo nodaļu, ar kuru tiekot sāktas būtiskas pārmaiņas Latvijas Pasta klientu apkalpošanas filozofijā un darbinieku apmācībā. Pēc rekonstrukcijas klientu apkalpošana Rīgas 84.pasta nodaļā tiks organizēta, izmantojot no līdzšinējās nodaļas atšķirīgus principus: pasta darbinieks sagaidīs klientu un sniegs nepieciešamo palīdzību, konsultējot, paskaidrojot, kā arī vajadzības gadījumā asistējot pakalpojuma saņemšanai nepieciešamo dokumentu aizpildīšanā.

Tiek prognozēts, ka, ieviešot mūsdienīgus principus klientu apkalpošanā, uzlabosies pakalpojumu sniegšanas ātrums, samazinoties laikam, ko apmeklētāji velta, komunicējot ar operatoru un veicot darbības, kas jaunajā modelī tiks paveiktas jau līdz apkalpošanai kasē. Jaunā modeļa pasta nodaļai būs arī īpaša funkcija Latvijas Pasta jauno darbinieku apmācībai reālajā vidē, kas tiks īstenota mentoru uzraudzībā.

Rīgas 84.pasta nodaļa rekonstrukcijas rezultātā piedzīvos arī vizuālas un konceptuālas pārvērtības gan no vides pieejamības, gan mazumtirdzniecības piedāvājuma aspekta.

Klientu zālē atradīsies mazumtirdzniecības preču veikals, un par tajā iegādātajām precēm norēķināšanās plānota informatīvajā stendā, negaidot kopējā pasta pakalpojumu rindā.

Nodaļas rekonstrukcijas laikā līdz 19.novembrim klientiem tās telpās tiks nodrošināta visu pasta sūtījumu izsniegšana katru darbdienu no plkst.10 līdz 18, bet sestdienās no plkst.9 līdz 13. Citus pasta pakalpojumus būs iespējams saņemt trīs tuvākajā apkārtnē strādājošajās pasta nodaļās: Rīgas 17.pasta nodaļā tirdzniecības centrā Domina Ieriķu ielā 3; Rīgas 35.pasta nodaļā Rumbulas ielā 7 un Rīgas 39.pasta nodaļā Brīvības gatvē 211.