Sākusies pieteikšanās Atspēriena konkursiem

2011. gada 14. oktobris plkst. 11:14
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

Atklāta jau sestā pieteikšanās kārta grantu programmai Atspēriens, kas uzsākts 2009.gadā, un patlaban piecu konkursu ietvaros atbalstīti 56 uzņēmumi, piešķirot tiem kopējo finansējumu 251 tūkstoša latu apmērā.

Uzņēmēji aicināti pieteikties konkursa sestajai kārtai līdz šī gada 2.novembrim. Konkursam var pieteikties privātpersonas, kuras apņemas uzsākt un veikt komercdarbību Rīgā, vai komersanti, kas reģistrēti Rīgā ne ilgāk kā divus pilnus gadus.

Konkursa pieteikumi tiks izvērtēti atbilstoši vērtēšanas kritērijiem. Galvenokārt pēc ilgtermiņa dzīvotspējas un oriģinalitātes. Kā prioritārie virzieni noteikti transports, tūrisms, ražošana, informācijas un komunikāciju tehnoloģijas, profesionālie un zinātniski tehniskie pakalpojumi, kā arī izglītība.

Programmas ietvaros 75% apmērā, bet ne vairāk par 8 tūkst. Ls, tiks atbalstīti tādi jauno komersantu izdevumi, kas saistīti ar specifiskas tehnikas un licenču iegādi, grāmatvedības pakalpojumu apmaksu, interneta mājas lapas izstrādi, darbinieku apmācību u.tml.

«Atspēriens ir labs veids, kā pilsēta var stimulēt jaunu ideju, jaunu uzņēmumu un jaunu darba vietu attīstību savā administratīvajā teritorijā,» norāda Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta direktora pienākumu izpildītājs Uldis Jansons.

Db.lv sagatavotos videosižetus par grantu programmas Atspēriens uzvarētājiem varat skatīties, klikšķinot šeit.

Dalies ar šo rakstu