Salas Zivis cels jaunu ražotni ar saldētavu noliktavu

2011. gada 16. septembris plkst. 11:06
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

Zivju produktu importētājs Salas Zivis plāno par vairāk nekā sešiem miljoniem eiro celt jaunu ražotni ar saldētavu noliktavu, tādējādi paplašinot savu darbību Baltijas un Skandināvijas valstīs.

Finansējumu piešķīrusi SEB banka. Tās Uzņēmumu apkalpošanas pārvaldes vadītājs Kristaps Strazds norāda: «Ik dienas sadarbojoties ar uzņēmējiem, mēs redzam, ka vienu no straujākām izaugsmēm šobrīd uzrāda eksportējošie uzņēmumi, arī pārtikas produktu pārstrādātāji. Uzņēmumam Salas Zivis ir stabila naudas plūsma un ar eksportu un Latvijas tirgu saistīti stratēģiskie mērķi. Turklāt Salas Zivis vadība ir izmantojusi iespēju piesaistīt Eiropas Savienības struktūrfondu līdzfinansējumu.»

Salas Zivis vadība atzīmē, ka jaunās rūpnīcas celšana ir saistīta ne vien ar straujāku pārdošanas apjomu pieaugumu esošajos un augstākas pievienotās vērtības produktu segmentos Lietuvā un Latvijas tirgū, bet arī ar savas darbības paplašināšanu Igaunijā un Skandināvijā tuvāko divu, trīs gadu laikā.

Uzņēmumu mājaslapā norādīts, ka tas ir viens no vadošajiem zivju un jūras produktu importētājiem Baltijas valstīs.Uzņēmumam ir arī savas produktu līnijas, piemēram, Symphony, Royal Seafoods, Gardi Ēdis, Horizonte u.c.

Šobrīd Salas zivīm ir sadarbības partneri visos kontinentos, un produkcija tiek izvēlēta un iegādāta no vairāk nekā 60 valstīm visā pasaulē. Piegādes notiek no Francijas, Ķīnas, Vjetnamas, Taizemes, ASV un Austrālijas.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām