Saldū ieguldīs 1,7 miljonus Ls ielu rekonstrukcijā

2013. gada 06. marts plkst. 16:33
Autors: Gunta Kursiša
Dalies ar šo rakstu

Saldū par 1,7 milj. Ls plānots rekonstruēt Dārza, Celtnieku un Kuldīgas ielas posmus.

Projekta «Uzņēmējdarbības vides attīstība Saldus pilsētā, rekonstruējot Kuldīgas ielas infrastruktūru» ietvaros paredzēts rekonstruēt ielas posmu no autoceļa A9 Rīga - Liepāja līdz Saldus pilsētas robežai. Tāpat šajā ceļa posmā paredzēts izveidot ietvi ar veloceliņu, uzstādīt aizsargbarjeras gājējiem un labiekārtot teritoriju.

Šo projektu paredzēts īstenot 20 mēnešos - līdz 2014. gada 30. septembrim, un tā kopējās izmaksas ir 592 tūkst Ls, tostarp Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) līdzfinansējums – 503,6 tūkst. latu, valsts budžeta dotācija - 13,3 tūkst. Ls un pašvaldības līdzfinansējums 75,5 tūkst. Ls apmērā.

Projektu «Uzņēmējdarbības vides un izglītības pakalpojumu pieejamības attīstība Saldus pilsētā, rekonstruējot Dārza un Celtnieku ielu» plānots pabeigt līdz 2014. gada 31. decembrim. Kopējās rekonstrukcijas darbu izmaksas ir 1,12 milj. Ls, no kuriem 733 tūkst. Ls finansēs ERAF, 25,2 tūkst. Ls tiks dotēti no valsts budžeta, bet 363 tūkst. Ls – no pašvaldības budžeta.

Abi projekti tiks īstenoti ERAF aktivitātes «Nacionālas un reģionālas nozīmes attīstības centru izaugsmes veicināšana līdzsvarotai valsts attīstībai» ietvaros.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām