Salnājs: Latvijas pasts ir pārkāpis melno svītru

2013. gada 06. decembris plkst. 8:32
Autors: Gunta Kursiša
Dalies ar šo rakstu

«Gribētos teikt, ka melnā svītra jau ir pārkāpta un esam sasnieguši stabilitāti,» komentējot Latvijas pasta finanšu stāvokli, pauda tā valdes priekšsēdētājs Arnis Salnājs LNT raidījumā 900 sekundes.

Tāpat viņš atgādināja, ka 2013. gads bija pirmais, kad Latvijā pasta pakalpojumu jomā darbojas brīvais tirgus, kā arī norādīja, ka nākamie divi gadi rādīs, kā uzņēmumam veiksies šajā jomā, sacenšoties ar citiem tirgus dalībniekiem.

A. Salnājs apliecināja – pasts kā pakalpojumu sniedzējs šobrīd transformējas, taču tas nenozīmē, ka tā pakalpojumi nākotnē tas izzudīs. Viens no aktīvākajiem nākotnes produktiem, ko piedāvās Latvijas pasts, varētu būt paku piegāde.

Runājot par pasta nodaļām laukos, A. Salnājs pauda, ka to slēgšana nav paredzēta, bet tiek domāts par to, kā optimizēt nodaļu darbu. «Situācija laukos mainās, un pasta nodaļa ir viena no pirmajām, kas izjūt vajadzības laukos,» pauda uzņēmuma valdes priekšsēdētājs, norādot, ka vajadzības ir ļoti atšķirīgas atkarībā no vietas.

Saskaņā ar Dienas Biznesa veidotajā žurnālā TOP 500 atrodamo informāciju, Latvijas pasts pērn apgrozīja vairāk nekā 37,99 miljonus latu, bet tā peļņa veidoja 3,41 miljonus latu. Vētrētjot pēc apgrozījuma, tas ir 116. lielākais Latvijas uzņēmums.

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārds

Populārākās ziņas

Nepalaid garām